• Arama

Lüks Helikopter Bell 525

 

Yeni Nesil Lüks Helikopter: Bell 525 Relentless

Dünyanın en iyi helikopter markalarından Bell, en geniş modeli olan yeni nesil lüks helikopter Bell 525 Relentless modelini Monako Yat Fuarı’nda tanıttı. Fuarda, havacılık alanında öncü Bell’in 525 Relentless modelinin modern ve lüks yeni iç kabinin birebir kopyası sergilendi.

 

Helikopter ile seyahati yeniden tanımlayan Bell 525 Relentless, uçuş eğlence sistemleri, dahili Wi-Fi, elektro kromik pencere kontrolu ve özel aydınlatma gibi standart donanımın yanısıra,  esnek ve kişiye özel çok sayıda konfigürasyon ve tasarım imkanı da sunuyor. İnovasyonun, eşsiz elişçiliğini de kapsayan tasarım sanatı ile biraraya geldiği Bell 525 Relentless için,  Bell’in Global Satış ve Pazarlama Direktörü olan Patrick Moulay “80 yıldır içinde bulunduğumuz sektörün geleceğine yön veren firma olarak anılmaktan gurur duyuyoruz. Bell 525 Relentless modeli ile tüm dünyanın şu ana kadar imkansız dediği bir helikopteri tutku ve adanmışlıkla yaratabildiğimizi kanıtladık”  dedi.

bell-525-relentless   bell-525-relentless-interior  

Bu konu da ilginizi çekebilir: https://www.oggusto.com/monaco-yat-fuari-2016/

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.