• Arama

La Mer ve İlk Renkli Kozmetik Koleksiyonu

 

La Mer ve İlk Renkli Kozmetik Koleksiyonu

La Mer, cilt bakımındaki uzmanlığını makyaja da taşıyor. Markanın ilk renkli kozmetik serisi olan Skincolor de La Mer mucizeler yaratmayı sağlıyor.

la-mer-1

The Soft Fluid Long Wear Fondöten SPF 20

Uzun süre kalıcı olan ve  doğal rengiyle cildi istenen ölçüde kapatan bu yeni fondöten; cildi derinden nemlendirme ve onarım sağlıyor.  Cildi rahatlatırken  aynı zamanda gün boyunca cildin dengesini korumasına yardımcı oluyor. Gözeneklerin, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltıyor ve en önemlisi hafifliği ve uzun süre kalıcılığı cilde mükemmel, yaşsız bir görünüm vermeyi garantiliyor.

la-mer-6

Kapatıcı

Koyu halka, gözenek, çizgi ve kırışıklık gibi sorunları kapatarak;  uzun süre kalıcı etki yaratır. Antioksidan faydalar sağlar ve böylece  cilde enerji verir ve pürüzsüz, parlak bir görünüm için cildi nemlendirmeyi başarır.

Pudra

Saydam kapatıcılık etkisiyle cildin kusursuz gözükmesini sağlayan bu pudra inanılmaz hafif formülü cildin yüzeyinde dağılarak; doğal bir baz oluşturuyor. la-mer-5

Fondöten Fırçası

Yüz hatlarını tam kavramak için tasarlanmış kavisli bir şekle sahip olarak tasarlanış bir fırça. .Konik yapısı fondöteni tam ihtiyaç olan yere uygulamasını, cilde arzu edilen oranda kapatarak fondöten uygulamasının kusursuz olmasını sağlar.

Pudra Fırçası

Pudrayı hafif ve kusursuz bir şekilde, büyük yapısı sayesinde cömertçe ve kusursuzca uygulamasını sağlıyor. Konik şekli sayesinde güçlendirmeye gerek kalmadan, pudrayı kolay ve hızlı bir şekilde sürülerek hayatı kolaylaştırıyor.

la-mer-7

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.