• Arama

La Mer ve İlk Renkli Kozmetik Koleksiyonu

 

La Mer ve İlk Renkli Kozmetik Koleksiyonu

La Mer, cilt bakımındaki uzmanlığını makyaja da taşıyor. Markanın ilk renkli kozmetik serisi olan Skincolor de La Mer mucizeler yaratmayı sağlıyor.

la-mer-1

The Soft Fluid Long Wear Fondöten SPF 20

Uzun süre kalıcı olan ve  doğal rengiyle cildi istenen ölçüde kapatan bu yeni fondöten; cildi derinden nemlendirme ve onarım sağlıyor.  Cildi rahatlatırken  aynı zamanda gün boyunca cildin dengesini korumasına yardımcı oluyor. Gözeneklerin, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltıyor ve en önemlisi hafifliği ve uzun süre kalıcılığı cilde mükemmel, yaşsız bir görünüm vermeyi garantiliyor.

la-mer-6

Kapatıcı

Koyu halka, gözenek, çizgi ve kırışıklık gibi sorunları kapatarak;  uzun süre kalıcı etki yaratır. Antioksidan faydalar sağlar ve böylece  cilde enerji verir ve pürüzsüz, parlak bir görünüm için cildi nemlendirmeyi başarır.

Pudra

Saydam kapatıcılık etkisiyle cildin kusursuz gözükmesini sağlayan bu pudra inanılmaz hafif formülü cildin yüzeyinde dağılarak; doğal bir baz oluşturuyor. la-mer-5

Fondöten Fırçası

Yüz hatlarını tam kavramak için tasarlanmış kavisli bir şekle sahip olarak tasarlanış bir fırça. .Konik yapısı fondöteni tam ihtiyaç olan yere uygulamasını, cilde arzu edilen oranda kapatarak fondöten uygulamasının kusursuz olmasını sağlar.

Pudra Fırçası

Pudrayı hafif ve kusursuz bir şekilde, büyük yapısı sayesinde cömertçe ve kusursuzca uygulamasını sağlıyor. Konik şekli sayesinde güçlendirmeye gerek kalmadan, pudrayı kolay ve hızlı bir şekilde sürülerek hayatı kolaylaştırıyor.

la-mer-7

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.