• Arama

Van Cleef & Arpels ve Büyülü Zümrüt Kolye

Çok özel tasarımları, muhteşem elişçiliği ve dünyanın dört bir yanından toplanan nadir bulunan taşlarıyla büyüleyen Van Cleef & Arpels zümrüt kolye tam 11 farklı şekilde takılabilme özelliği ile rüyaları süslüyor. Peri kızlarının hayallerini süsleyen mücevherler yaratan VC & A’ın “Grand Opus” isimli kolyesine peri tozu serpilmiş. Yuvarlak, kare, baget zümrütlerin yanısıra incilerin süslediği kolyenin en göze çarpan taşları ise toplamı 127.88 karat olan ve eski Kolombiya madenlerinden çıkarılmış üzeri işlenmiş üç zümrüt.

 

emeraudes-colliergrandopus-packshot-01-hd-1

 

Zümrüt Düşler

Van Cleef & Arpels’ın en yeni “yüksek mücevher” koleksiyonu Emeraude’nin en göze çarpan parçası olan kolye çok farklı şekillerde kullanılabiliyor. Ayrıca kolye, küpe ve broşun yanısıra  değiştirilebilir uçları ile de dikkat çekiyor.

 

emeraudes-colliergrandopus-dessin-hd-1

 

Üç özel zümrütün üzeri düzgün bir şekilde tekrarlayan kabartma süslerle işlenmiş. Hint Maharacaların kostümlerinde sık görülen motiflerin süslediği bu zümrütler antik taşların kendine has zerafetini taşıyor.

 

emeraudes-colliergrandopus-packshot-08-hd-1

 

Pırlanta fiyonklarla zenginleştirilen tasarımda zümrütler; kolye, broş ve küpe olarak çok farklı kullanılabilme özelliği gösteriyor. İnci püsküllerle zenginleştirilen tasarım günden geceye mücevher anlayışına eşsiz bir örnek sunuyor.

 

 emeraudes-colliergrandopus-packshot-02-hd-1

 

Görkemli bir mücevherin ufak dokunuşlarla günün her saatinde ve çok farklı davetlerde nasıl kullanılabileceğini gözler önüne seren bu ihtişamlı kolye; Van Cleef & Arpels’ın özgün ve mükemmeliyetçi yaklaşımını gözler önüne seriyor.

 

emeraudes-colliergrandopus-packshot-06-hd-1

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.