• Arama

Duvarlara Lüks Dokunuş

Lüks bir ortam yaratmanın yolu, kuşkusuz ilk önce duvarlardan geçiyor. Bize ilham veren duvar renklerini bir araya getirdik… Duvarlara lüks bir dokunuş katmaya ne dersiniz? Dünyanın farklı yerlerinden, farklı kültür ve fikirlerden etkilenen bir yolculuğa davet niteliği taşıyan Jotun’un yeni global renk koleksiyonu Eve Dönüş, birbirinden güzel ve zengin yeni renkleri bir araya getiriyor. Nordik Yaşam, Şehir Hayatı ve Kıtalar Arası Yaşam adıyla üç ayrı paletten oluşan koleksiyon, yaşamdan keyi almanızı sağlacak mekânlar yaratmak için pek çok seçenek sunuyor. Norveçli stilistler Jannicke Kråkvik ve Alessandro D’Orazio’nun tasarımıyla gerçekleşen Global Renk Lansmanı, tüm dünyada öne çıkan renkleri bir araya getiriyor.

 

jotun-10

 

Hikayenizi Hangi Renklerle Yazmak İstersiniz?

Jotun 2017 renk koleksiyonu, farklı renklerle yaşam alanlarına hareket katarak kişisel mekanlar yaratıyor. Mutfakta sade Nordik dokunuşlar; yatak odasında daha oryantal tasarımlar ya da oturma odalarında 80’ler ruhu için Jotun’un üç ayrı paletine göz atmak yeterli. Yapmanız gereken hikayenizi hangi renklerle yazmak istediğinize karar vermek.

 

jotun-8

 

Nordik Yaşam

Nordik ülkelerde, doğa her zaman insanın rahatlama ihtiyacını karşıladığı bir yer. Huzur veren uçsuz bucaksız ormanlar, yüksek dağlar ve dingin sular… Jotun’un 2017 Renk Koleksiyonu’nun bir parçası olan Nordik Yaşam paleti, evlerde de bu rahatlatıcı atmosferi yeniden yaratmak için geliştirilmiş. Arctic Grey, Cashmere, Washed Linen ve yeni Band Stone, Nordik Yaşam paletinin ana renklerinden birkaçı. Sakin tonlar, İskandinav tasarımları, el yapımı seramikler ve saf pamuk ürünler ile uyum sağlıyor; günlük hayatın hızlı temposunu biraz olsun yavaşlatıyor.

 

nordik   jotun-3

 

Şehir Hayatı

Dünyadaki büyük şehirler, aynı zamanda büyük birer ilham kaynağı. Tokyo, San Francisco ya da Stockholm…. Büyük şehirlerin dokusunu eğlenceli tasarımlar ve yeni teknolojiler oluşturuyor. Delightful Pink ve Deco Pink, Jotun renklerine eklenen yeni pembelerden... Paletteki renkler birlikte kullanıldıklarında zevkli kontrastlar oluşuyor, günümüzün modern şehirleri gibi dijital ve gerçek dünyanın birbirine karıştığı modern ve eğlenceli ortamlar yaratılıyor.

 

sehir-hayati 

Kıtalar Arası Yaşam

Seyahat etmek ve farklı kültürlerle tanışmak; deneyimlerimizi anılar ve objelerle evlerimize taşıma olanağını sunuyor. Kıtalar Arası Yaşam paletinin sıcak renkleri de bu deneyimlere özenle fon oluşturuyor. Bu sıcak renk paleti, Heat ve Kilim gibi kırmızılar, kahvemsi yeşil tonuna sahip Dijon Yellow ve Olive Brown gibi İstanbul’dan esinlenen renkleri de barındırıyor. Kıtalar Arası Yaşam, renkleri ile tüm dünyada gezip gördüklerimizi evimize taşıyor. Ayrıca Jotun Global Renk Uzmanı Lisbeth Larsen, mekânlarda farklı tonları bir arada kullanmayı ve daha hafif görünümler için de palet renkleri ile birlikte bej ve beyaz tonlar eklemeyi öneriyor.

 

kitalararasi   jotun-6

 

Jotun’un dijital renk kartelasını incelemek ve duvarlarda farklı renk kombinasyonlarını denemek için renkler.jotun.com.tr adresine göz atabilirsiniz.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.