• Arama

Cartier Magicien

Gizem, ihtişam, illüzyon ve ışığın sihri Cartier Magicien koleksiyonunda buluşuyor…Cartier Magicien koleksiyonunda pırlantalar, zümrütler, beriller ve yeşil mavi safirlerden oluşan değerli taşlardaki sihir açığa çıkıyor; ışık, desen ve renklerde aydınlanıyor. Gizem, ihtişam, illüzyon ve ışığın sihri Cartier Magicien koleksiyonunda buluşuyor…

 

Tasarımın Sihiri: Özgürleştirici Hareket

Değerli elmaslarla döşeli küçük geometrik şekiller Incantion kolyeye hayat veriyor. Küçük bir dokunuşla kolye mücevher çalışmalarında daha önce görmediğiniz teknik ve çarpıcı bir tasarıma dönüşüyor. Kolyeye sabitlenmiş çıkarılabilir safir ise çıkarıldığında bir yüzüğe takılabiliyor.

 

cartier-magicien-incantation-necklace-5

 

Işığın Sihiri: Yanıp Sönen Işıkların Mutluluğu

Taşların birleşimi, kesimlerin kombinasyonu; Pailettes kolye her harekette ışıklardan renkli bir dans yaratıyor. Cartier içinde sarı elmasların solmayan bir ışık yaydığı gül kesim pırlantalardan iki küre yaratmış.

 

paillettes-solaires-necklace-3

 

Gerçekliğin Sihiri: Doğaldan Daha Gerçek

Quetzal set için Cartier mistik Aztek tasarımından ilham almış. Yılansı figür gökyüzü ve yeryüzü arasındaki köprüyü simgeliyor. Çizgilerin akışkanlığı ve pırlantalarla bezeli küçük bağlantılar mücevhere zarafet katıyor.

 

quetzal-bracelet-2

 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.