• Arama

Cartier Magicien

Gizem, ihtişam, illüzyon ve ışığın sihri Cartier Magicien koleksiyonunda buluşuyor…Cartier Magicien koleksiyonunda pırlantalar, zümrütler, beriller ve yeşil mavi safirlerden oluşan değerli taşlardaki sihir açığa çıkıyor; ışık, desen ve renklerde aydınlanıyor. Gizem, ihtişam, illüzyon ve ışığın sihri Cartier Magicien koleksiyonunda buluşuyor…

 

Tasarımın Sihiri: Özgürleştirici Hareket

Değerli elmaslarla döşeli küçük geometrik şekiller Incantion kolyeye hayat veriyor. Küçük bir dokunuşla kolye mücevher çalışmalarında daha önce görmediğiniz teknik ve çarpıcı bir tasarıma dönüşüyor. Kolyeye sabitlenmiş çıkarılabilir safir ise çıkarıldığında bir yüzüğe takılabiliyor.

 

cartier-magicien-incantation-necklace-5

 

Işığın Sihiri: Yanıp Sönen Işıkların Mutluluğu

Taşların birleşimi, kesimlerin kombinasyonu; Pailettes kolye her harekette ışıklardan renkli bir dans yaratıyor. Cartier içinde sarı elmasların solmayan bir ışık yaydığı gül kesim pırlantalardan iki küre yaratmış.

 

paillettes-solaires-necklace-3

 

Gerçekliğin Sihiri: Doğaldan Daha Gerçek

Quetzal set için Cartier mistik Aztek tasarımından ilham almış. Yılansı figür gökyüzü ve yeryüzü arasındaki köprüyü simgeliyor. Çizgilerin akışkanlığı ve pırlantalarla bezeli küçük bağlantılar mücevhere zarafet katıyor.

 

quetzal-bracelet-2

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.