Göz Kamaştıran Siyah Otomobiller

 

Göz Kamaştıran Siyah Otomobiller

René Staud tarafından fotoğraflanan ve Jürgen Lewandowski’nin yazdığı Black Beauties adlı kitabı Graf von Faber-Castell için kaleme aldık. teNeues tarafından yayınlanan kitap, siyah renkli otomobillerin eleganlığını gözler önüne seriyor.

Göz kamaştıran siyah otomobiller, OGGUSTO'nun radarında. Sektörün en iyi otomobil fotoğrafçısı René Staud’un nefes kesici fotoğraflarından oluşan Black Beauties adlı kitap, siyah renkli arabaların gücünü gözler önüne seriyor. Çektiği araç fotoğraflarıyla, modern otomobil fotoğrafları dünyasında hatrı sayılır bir üne sahip olan Staud, ışığı ve renkleri mükemmel bir şekilde yansıtma  konusunda uzman. Porsche, Aston Martin ve Mercedes-Benz gibi markaların kampanya fotoğraflarında da daima Staud’un imzası bulunuyor.

Erkeklerin büyük ilgisini çeken ve henüz yeni çıkan Black Beauties adlı kitapta, sadece siyah renkli arabalar yer alıyor. Hem klasik elegansı hem de sportif gücü yansıtan siyah renkli arabaları radarına alan kitapta, araçlarla ilgili ilgi çekici bilgiler de bulunuyor. Alfa Romeo 8C, Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse ve Citroën DS gibi tarihi araçları gözler önüne seren kitap, arabalar üzerine 90 adet kitap yazan ve 20 yıllık otomobil editörlüğü deneyimi bulunan Jürgen Lewandowski’nin kaleminden çıkmış.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular