• Arama

Bayrama Özel Hediye Seçenekleri

Harika tatları özel tasarım kutularla birleştiren setlerden mis kokulu kolonyalara en güzel hediye seçeneklerini keşfedin.

Çikolata, lokum, mis kokulu bir kolonya ve Türk kahvesi bayramların vazgeçilmezi diyebiliriz. Bayrama özel hazırlanan setler ile sevdiklerinizi mutlu etmek çok kolay! Pandemi sürecinden dolayı bayramı sevdikleriniz ile birlikte geçiremeseniz bile onlara hediye gönderebilir ve kalplerinizin bir olduğunu gösterebilirsiniz. Harika tatları özel tasarım kutularla birleştiren setlerden mis kokulu kolonyalara en güzel hediye seçeneklerini keşfedin.

Divan Pastaneleri Hediye Setleri

Satın Al

Divan Pastaneleri’nin eşsiz lezzetleri bu bayram da sevdiklerine damaklardan silinmeyecek hediyeler arayanlar için çeşit çeşit hediye setleri hazırladı. Birbirinden enfes lokumlar, madlenler, pralinler ve hediye çeşitleri ile bayram coşkusunu yaşatmaya hazır olan Divan Pastaneleri, bayram hediyesi arayışında olanlar için de birbirinden ilgi çekici alternatifler sunuyor. Şık tasarımlarıyla dikkat çeken Divan Pastaneleri’nin hediyelikleri ve damaklarda iz bırakan tatlar harika bir bayram hediyesi.

Atelier Rebul 125.Yıl Koleksiyonu

Satın Al

Atelier Rebul; 1895 yılında İstanbul'un kalbinde, Pera'da başlayan hikayesinin 125. yılını çok özel ve eşsiz bir koleksiyonla taçlandırıyor. Kurucusu Jean Cesar Reboul’un gizemli ve yıllardır korunan reçetelerindeki asırlık formülleri bu koleksiyonla yeniden hayat buluyor. Sınırlı sayıda, her biri numaralandırılmış çok özel ürünlerden oluşan koleksiyon, nostalji dolu bir hediye seçeneği. Koleksiyonun içerisinde, Türkiye’nin ikonik kolonyası olarak hafızalarımıza kazınan First Lavender Cologne of İstanbul ilk üretildiği şişeyle karşınıza çıkıyor. Sadece 1895 adet üretilip, her şişesi özel numaralandırılmış zamansız Kolonya Lavanta; her detayı hayran bırakacak bir ustalıkla yapılmış antika şişesi ile sevdiklerinizi çok mutlu edecek.

Godiva 2020 Bayram Koleksiyonu

Satın Al

2020 Bayram Koleksiyonu’nda, Godiva’nın klasikleşmiş tatları ve sunumları öne çıkıyor. İkonik Gold serisinin bir parçasını oluşturan Gold Bayram Kutusu, markanın en gözde ürünlerinden özel pralin çikolataları bir araya getiriyor. Sade çikolata sevenlerin tercihi madlen çikolatalar Finesse Supréme kutularında yerlerini alırken fındıklı, fıstıklı, sütlü ve bitter seçenekleriyle çeşitlendirilmiş Napoliten çikolata kutuları her damak zevkine hitap ediyor. Farklı Godiva lezzetlerini buluşturan Bayram Asorti çikolata kutusu ise renkli görünümü ve zengin içeriğiyle mükemmel bir hediye alternatifi niteliği taşıyor.

Beymen’den Özel Setler

Satın Al

Yaz mevsimine özgü tatlarla güncellenen yeni Beymen Kolonya veya Türk kahvesi Lokum Setleri ve birbirinden lezzetli Beymen Chocolate çeşitleri ile Kurban Bayramı’nda da sizin ve sevdiklerinizin bayram sevincine ortak oluyor. Bizim favorimizi Beymen Kolonya & Lokum Setleri oldu. Baş döndüren kokusuyla büyüleyen yeni Portakal Şekerleme & Portakal Çiçeği kolonya seti, Akdeniz’in benzersiz lezzeti Satsuma, mutluluk veren Tarçın, bolluk ve bereketin simgesi Nar olmak üzere üç farklı seçenekteki Beymen Kolonya ve Lokum seti ile bayramda sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Jo Malone Ev Koleksiyonu

Satın Al

Kokularıyla evlerde harika bir hava yaratan Jo Malone London ile sevdiklerinizin evine bir dokunuş yapabiilirsiniz. Jo Malone London'ın beş imza ev kokusu bulunan bu koleksiyon, hediye verme sanatını bir üst seviyeye çıkartıyor. Kokuların kişisel alanları anlamlandırdığı felsefesinden yola çıkan Jo Malone London; şaşırtıcı notalarla harmanladığı klasik ve sofistike İngiliz aromaları ile evlerde mükemmel bir koku bırakıyor. Bizim favori hediyelerimizden!

Kahve Dünyası’ndan Enfes Çikolatalar

Satın Al

Kahve Dünyası bu bayramda da enfes çikolatalarıyla sizi bekliyor. Gaziantep’in boz fıstıklarıyla üretilen el yapımı Roche’tan enfes dolgusuyla lezzeti katlanan Lavi’ye, çikolata kaplı lokumdan her zevke uygun spesiyal çikolatalara kadar birçok seçenek bulunuyor. Bu bayramı sevdiklerinden uzakta geçirecek ve onları ziyaret edemeyecek olanlar da Kahve Dünyası online mağazasından verecekleri siparişlerle sevdiklerine tatlı bir sürpriz yapabilecek.

Vakko Hediye Setleri

Satın Al

Türkiye’de kendi çikolatasını üreten ilk moda markası Vakko, katkısız ve artizan Vakko Chocolate çeşitleriyle, bayrama özel bir anlam katıyor. Vakko, Kurban Bayramı’nda sevdiklerinizi mutlu etmek için çok özel tatlardan oluşan 9 farklı hediye seti ile özel günlerimize renk katmaya devam ediyor. Farklı çeşit ve gram alternatifleri ile sunulan kofrelerde Vakko Chocalate lezzetleri yanı sıra Vakko Mum, Vakko Eşarp, Vakko Eau de Cologne ve kahve fincanları yer alıyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.