• Arama

Ünlü Restoran Zinciri Nobu, The Ritz-Carlton İstanbul'da

Dünyaca ünlü restoran zinciri Nobu, 2021 Şubat'ta Süzer Plaza içerisindeki The Ritz-Carlton İstanbul'da açılıyor.

Adını dünyaca ünlü şef Nobu Matsuhisa’dan alan Nobu Restoran, 2021 Şubat ayında Süzer Plaza içerisindeki The Ritz-Carlton İstanbul'da açılıyor. Ünlü oyuncu Robert de Niro'nun da ortağı olduğu dünyaca ünlü Nobu Restoran, İstanbul’a yepyeni bir soluk getirecek! Dünya genelinde 32 şehirde faaliyet gösteren Nobu, Türkiye’de ilk olarak Palmarina Bodrum’da açılmıştı. Şimdi ise İstanbul’da misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Otel içerisinde hizmet verecek olan mekan, 850 m2’lik alana yayılacak ve Süzer Plaza’dan da ayrı bir giriş imkanı olacak.

Nobu Restaurant’ın Hikayesi

1987’de Beverly Hills’de ilk Matsuhisa restoranını açan Şef Nobu, Hollywood yıldızlarının favori restoranı ve şefi olmayı başarır ve 1994 yılında oyuncu Robert de Niro ile ortak olup New York’taki ilk restaurantlarını açar. Şef Nobu, Peru ve Japon mutfağının klasiklerinden çıkarak kendi imzası niteliğinde menüler oluşturur. Zamanla mutfağında farklı ülkelerin esintilerine yer veren Şef Nobu, bir röpotajında mutfağında lokal malzeme kullanımına dikkat ettiğini söyledi ve Türk lezzetlerinin mutlaka mutfağına gireceğini vurguladı.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.