• Arama

Messika’nın Dayanılmaz Simyası

Dünyaca ünlü mücevher markası Messika, yeni koleksiyonunu Paris’in kalbinde tanınmış fotoğrafçı Terry Richardson ve görkemli bir güzelliğe sahip model Andreea Diaconu’yla çektiği reklam kampanyasıyla tanıttı.

 

 

Terry Richardson'ın özgün ultra-modern vizyonunun Andreea Diaconu'nun doğaçlama yeteneğiyle birleştiği çekimde; bu iki kahraman arasındaki simya, tasarımcıya en büyük ilham kaynaklarından birine olan hayranlığını dile getirmek için mükemmel bir fırsat vermiş: Paris, gece ve gündüz saatleri...

 

 

Parlak ışıklar pırlantaların göz kamaştırıcı ışıltısını artırırken, Andreaa'nın çekiciliğine ayna tutuyor, içtenliğini ve güzelliğini yakalıyor. Model, markanın muhteşem bir yansıması; narin, zarif ve eşsiz. Messika kadınının tüm özelliklerini bünyesinde topluyor. Andreea, Terry Richardson’ın gözünden markanın teknik uzmanlığıyla işlenmiş mücevherler içinde büyülüyor.

 

 

Pırlanta ticareti yapan bir aileden gelen, Messika’nın kurucusu Valerié Messika, ailesinden miras aldığı tutku ile olağanüstü tasarımlarını yaparken babasının kendisine koyduğu  tek bir kurala uymak zorunda: “Pırlanta harici bir taş kullanması kesinlikle yasak”. Beyoncé, Rihanna, Cara Delevingne, Karlie Kloss, Eva Longoria gibi ünlülerin hem günlük yaşantılarında hem de kırmızı halı seçimlerinde  radarına girip vazgeçilmezi olan Messika, bu yılki sıra dışı reklam çekimiyle de iddialı olduğunu bir kez daha tüm dünyaya kanıtlıyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.