• Arama

Messika’nın Dayanılmaz Simyası

Dünyaca ünlü mücevher markası Messika, yeni koleksiyonunu Paris’in kalbinde tanınmış fotoğrafçı Terry Richardson ve görkemli bir güzelliğe sahip model Andreea Diaconu’yla çektiği reklam kampanyasıyla tanıttı.

 

 

Terry Richardson'ın özgün ultra-modern vizyonunun Andreea Diaconu'nun doğaçlama yeteneğiyle birleştiği çekimde; bu iki kahraman arasındaki simya, tasarımcıya en büyük ilham kaynaklarından birine olan hayranlığını dile getirmek için mükemmel bir fırsat vermiş: Paris, gece ve gündüz saatleri...

 

 

Parlak ışıklar pırlantaların göz kamaştırıcı ışıltısını artırırken, Andreaa'nın çekiciliğine ayna tutuyor, içtenliğini ve güzelliğini yakalıyor. Model, markanın muhteşem bir yansıması; narin, zarif ve eşsiz. Messika kadınının tüm özelliklerini bünyesinde topluyor. Andreea, Terry Richardson’ın gözünden markanın teknik uzmanlığıyla işlenmiş mücevherler içinde büyülüyor.

 

 

Pırlanta ticareti yapan bir aileden gelen, Messika’nın kurucusu Valerié Messika, ailesinden miras aldığı tutku ile olağanüstü tasarımlarını yaparken babasının kendisine koyduğu  tek bir kurala uymak zorunda: “Pırlanta harici bir taş kullanması kesinlikle yasak”. Beyoncé, Rihanna, Cara Delevingne, Karlie Kloss, Eva Longoria gibi ünlülerin hem günlük yaşantılarında hem de kırmızı halı seçimlerinde  radarına girip vazgeçilmezi olan Messika, bu yılki sıra dışı reklam çekimiyle de iddialı olduğunu bir kez daha tüm dünyaya kanıtlıyor.

 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.