• Arama

Bodrum'un En İyi Otelleri: Amanruya

Bodrum’un saklı güzelliği Mandalya Koyu’nda yer alan Amanruya, ziyaretçilerine doğa ile iç içe izole bir tatil imkanı sunuyor. 1 Haziran’da kapılarını açan Amanruya, misafirlerinin güvenliği ve refahı için gerekli tüm önlemleri alarak mükemmelliğin ötesinde bir konfor vadediyor.

Dünya çapında UNESCO korumasında 12 adresi bulunan Aman, tüm bu adreslerde tabiata ve dokuya zarar vermeden doğa ile iç içe bir deneyim şansı tanıyor. Bulunduğu alanların en güzel hallerini ortaya çıkarması ve mükemmelliğin kurallarını yeniden yazması ile bilinen Aman konseptinin Türkiye’deki destinasyonu Bodrum’da yer alan Amanruya, standartların dışına çıkarak tatil anlayışını yeniden yorumluyor.

Ege’nin geleneksel Akdeniz mimarisini Osmanlı esintileri ile buluşturan Amanruya, Bodrum’un doğal güzelliklerinin içinde huzurlu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerini bekliyor. Zeytin ve çam ağaçlarından oluşan doğanın ortasında, şehir kirliliğinden uzak bir atmosferin içinde bulunan taş villalar, büyüleyici avlu ve teraslar ziyaretçilere benzersiz bir tatil fırsatı sunuyor.

Hiçbir ağaca dokunulmadan tasarlanan Amanruya, doğanın cömertliğinden ilham alan yüksek tavanlı 36 taş villası, ferah yaşam alanları, hamam tarzı banyoları, serin aylar için düşünülmüş şöminelerinin yanı sıra kekik kokulu terasları, kabanaları, havuzu ve göz kamaştırıcı koy manzarası ile dikkat çekiyor. Şarap ve puro salonu, 3 katlı kütüphanesi ve sanat galerisinin yanı sıra, Antalya’dan getirilen yeşil ve turkuaz mermerlerden üretilen 50 metrelik sonsuzluk havuzu ile çok yönlü bir tatilin kapılarını aralıyor.

Benzersiz Bir Lezzet Deneyim Yaşayın!

Amanruya, Türk ve dünya mutfaklarından zengin menüler sunan 4 restoran ve birbirinden özel 2 şık lounge bölümü ile gün boyunca özel lezzetleri modern sunumlarla birleştirerek konuklarına sunuyor.

Büyüleyici lezzetleri eşsiz bir manzara eşliğinde sunan Amanruya’nın mutfağını Şef Cihan Beyit yönetiyor. Bugüne kadar dünyaca ünlü pek çok otel ile çalışan Cihan Beyit; Fransız, İtalyan, İspanyol, Türk, Akdeniz ve Japon gibi farklı mutfaklardan aldığı ilhamı yerel malzemeler ile birleştiriyor.

Zengin bir şarap kavı ve sezona özel hazırladığı seçeneklerle Amanruya; misafirlerini lezzet dolu bir şölene davet ediyor.

Amanruya, ev konforunu yaşamak isteyen misafirlerine tatil keyfini doyasıya yaşamaları için ayrıca özel bir barbekü paketi sunuyor. Kendilerine ait vilların bahçesinde barbekü hazırlama imkanı bulunan misafirler, akşamlarına barbekü lezzeti ile renklendirebiliyor.

Asırlık 2000 tane zeytin ağacı ile çevrili olan Amanruya, çevresindeki ağaçlardan elde ettiği zeytin ve zeytinyağlarını da misafirleri için özel olarak hazırlayarak ikram ediyor.

Amanruya, “Kontrollü Tatile” Hazır

Covid-19 küresel salgını sebebi ile zihinlerdeki tatil anlayışı yeniden şekillenirken, Amanruya misafirlerinin ve personellerinin güvenliklerini korumak için gerekli tüm önlemleri yerine getiriyor. Amanruya, düşük oda sayısı ve mahremiyete önem vererek bağımsız konumlandırılmış villaları ile her ziyaretçinin izole şekilde tatil yapmasına olanak sağlıyor. 60,000 m² alan içerisinde bulunan 36 villanın, kişisel konfor göz önünde bulundurularak ayrı girişleri bulunuyor.

Bunların yanı sıra mevcut ortak alanları kullanmayı tercih etmeyen tüm misafirlerin yemek dahil tüm ihtiyaçları Amanruya personeli tarafından sterilize şekilde odalarına getiriliyor. Covid-19 küresel salgını sonrası sahillerin ve plajların güvenliği, önlem için kuralların belirlenmesi tartışılırken, Amanruya misafirlerini bu dertten kurtaracak yeni bir kapı açıyor. Amanruya, dileyen konuklarının, otele ait son teknoloji ve yüksek konforlu yatını kiralayarak mavinin tadını kalabalıktan uzak şekilde çıkarmasına imkan sağlıyor. 

Amanruya’nın sakin ve huzurlu atmosferi, özel masaj odaları ve masaj terapileri ile bütünleşerek misafirlerinin tüm yorgunluklardan arınıp  yeniden dengelenmelerini sağlıyor. Özel yoga alanları, fitness salonunun yanı sıra tenis kortu misafirlere sunulan aktiviteler arasında yer alıyor. Ziyaretçilerin sağlığı öncül tutularak tüm bu ortak alanların sterilizasyonu sık ve düzenli aralıklar ile yapılıyor. Ayrıca private yoga studio ve ücretsiz bisiklet imkanı da konukların keyifli vakit geçirmeleri için sunuluyor.

Rüya Gibi Bir Düğün Mümkün!

Mandalya Koyu’nda yer alan Amanruya, Covid-19 salgını nedeniyle düğün veya nişan planlarını erteleyen çiftlerin bu sezonda en özel gününde mutluluklarına ev sahipliği yapmak için hazır!

Deneyimli mutfak ekibi ile özel bir düğün menüsü hazırlama imkanı sağlayan Amanruya’da, 4’ü açık, 5’i kapalı olmak üzere 9 düğün yeri alternatifi bulunuyor.

Amanruya, nefis ağaç kokuları ve muhteşem deniz manzarası ile  düğününüzde geçirdiğiniz her dakikayı birbirinden güzel ve değerli kılmanız için sizleri bekliyor.

Göltürkbükü’nde, Yalıkavak Marina’ya sadece 25 dakika uzaklıktaki Amanruya Bodrum 31 Ekim 2020’ye kadar misafirlerini bekliyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.