• Arama

Swarovski'nin Yeni Koleksiyonu

Yıllar boyunca sanatçılara ilham kaynağı olan uzay ve galaksi teması, bu kez Swarovski’nin kreatif direktörü Nathalie Colin’e esin kaynağı oldu. Swarovski'nin yeni koleksiyonu için Colin; "CRYSTAL GALAXY’’ ışık ve gölgeyle oynamak ve ister figüratif, ister soyut bir yaklaşımla galaksilerin gizemli çekiciliğini yansıtan parçalar yaratmak için mükemmel bir tema. Yuvarlak ve 3D hacimler, ikili açık yüzükler gibi yeni şekiller ve tutulmaları, yıldızları ve takım yıldızları çağrıştıran ton geçişli çok yönlü siluetler üzerinde çalıştık” diyor.

 

 

Işıltılı Bir Galaksi

Siyah, gece mavisi ve buzlu berrak kristal gibi donuk tonlardan oluşan bir renk paleti ile yaratılan koleksiyon, modern kadının farklı yüzlerine uyan çok yönlü parçalar sunuyor. Kayan yıldızlar ve kuyruklu yıldızlardan esinlenen zarif tasarımlar, ışık gölge oyunlarıyla vurgulanmış rock-şık bir tarz sunuyor. İri kaboşon kristaller ve kristal inciler Ay’ı; ışıltılı ve seçkin kristal pavé işlemeler ise ışığını hatırlatıyor.Bu esin kaynaklarının hepsini birden barındıran “Fatal” serisi incilerin zamansız zarafetini, havalı ve modern PVD ile bir araya getiren cesur parçalardan oluşuyor.

 

 

Galaksi temasındaki çeşitlemelerden bir diğeri de galaksinin koyu ve değişken renklerden oluşan sonsuz ton geçişlerinin, Swarovski’nin 50’li yıllarda Christian Dior için yarattığı efsanevi Aurora Borealis renk efekti ile yorumlandığı tasarımlar. Bu sezon sadece kristalde değil, metal yüzeyler üzerinde de kullanılan, organik çizgilerle öne çıkan takılara baş döndürücü, canlı bir gökkuşağı vurgusu katan bu holografik efekt, 2016 yılında 60. yıldönümünü kutluyor. Seri, Swarovski’nin üst üste taş kristal uygulamalardaki ustalığını göz önüne seren, mineral vurgulu seçkin ve güçlü parçalardan oluşuyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.