• Arama

Ünlü İsimlerden Anneler Günü Paylaşımları

İçinde bulunduğumuz dönem itibariyle ilk kez böyle bir Anneler Günü geçirmek zorunda kaldık. Annelerimizin yanına gidemiyoruz, onlara hediyesini yüz yüze veremiyoruz, onlarla bir yere gidemiyoruz… Ama yine de bunlar annelerimizi mutlu etmemize, onlara duygularımızı söylememize engel değil. Alanının ünlü ve başarılı isimleri Anneler Günü duygularını OGGUSTO ile paylaştı. Bize de bunları yeni Dell XPS serisinin muhteşem ekranlarında keyifle izledik. 

*Anneler Günü’nde duygularını içtenlikle paylaşan değerli isimlere teşekkür olarak Bir Dilek Tut Derneği’ne yapılan bağış ile bir çocuğun hayali gerçekleştirilmiştir.

Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan

Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, geriye dönüp baktığında tüm başarmışlıklarının arkasındaki dayanma gücünü annesinden aldığını belirtiyor ve Anneler Günü’nü kutluyor.

Füsun Kuran

Bir Dilek Tut Derneği’nin CEO’su Füsun Kuran, ¨zarif annem, çok özledim seni. Bundan sonra her anneler günümüz beraber geçsin¨ diyerek Anneler Günü’nde duygularını dile getiriyor.

Hakan Kodal

Optylon Krea’nın kurucusu ve yöneticisi & Tomtom Designhood'un yaratıcısı Hakan Kodal, bu pazar annesiyle ayrı olsa da kalbinin annesiyle beraber olduğunu ve bundan sonraki tüm Anneler Günü’nde bol bol beraber olacağını söylüyor.

Sevil Dolmacı

Sevil Dolmacı Art Gallery’nin Kurucusu ve Sanat Danışmanı Sevil Dolmacı, annesinin bu video’yu gördüğünde duygulanıp ağlayacağını belirterek bugünkü Sevil için kendisine minnettar olduğunu söylüyor ve Anneler Günü’nü kutluyor.

Özlem Çakır

İmaj ve İletişim Danışmanı Özlem Çakır, annesine sarılıp doya doya öpeceği günleri hasretle bekleyerek Anneler Günü’nü kutluyor.

Seçil Seyfe

Dell Technologies. Orta Doğu ve Afrika-Türkiye Pazarlama Direktörü Seçil Seyfe, 13 Mart’tan beri kızıyla evde olduğunu ve hiç bu kadar uzun süre evde birlikte olmadığını belirterek tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor.

 

İsmet Saz

Steeve by İsmet Saz’ın Sahibi ve Şef İsmet Saz, annesiyle bugünlerde biraz uzak kaldığını fakat bu günler geçtiğinde çok daha yakın olacaklarını söyleyerek Anneler Günü için duygularını ifade ediyor.

Sedef Orman

Derimod’un Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sedef Orman, 1.5 aydır annesiyle ayrı olduğunu belirterek annesinin koynunda 100 sene, 1000 sene yaşayabileceğini söyleyerek annesine olan özlemini dile getiriyor.

Pınar Hotiç

Bloomfest’in kurucu ortağı, Pazarlama ve İletişim Danışmanı Pınar Hotiç, Kaliforniya’daki annesiyle bu Anneler Günü’nde ayrı olduğunu belirterek kalplerinin hep bir olduğunu söylüyor.

Murat Kolbaşı

Arzum’un CEO’su Murat Kolbaşı, annelerin hatrının sonsuz olduğunu belirterek tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor.

Sinem Güven

1995 Güzellik Kraliçesi ve eski manken Sinem Güven, ayrı şehirlerde olduğu için zaten görüşemediği ailesiyle bir de karantina kaynaklı görüşemediğini söylüyor ve Anneler Günü’nü kutluyor.

Özlem Güsar

OGGUSTO.com Kurucusu ve Lüks Marka Danışmanı Özlem Güsar, keşke çocukluk günlerimize geri dönsek ve annelerimize tekerlemeler söylesek diyerek Anneler Günü’nü kutluyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.