• Arama

Van Gogh Sergisi

Güney Fransa'da Arles'teki the Fondation Vincent Van Gogh'ta 11 Eylül'e kadar ünlü Hollandalı sanatçının "Van Gogh In Provence: Modernizing Tradition" adlı üçüncü büyük retrospektifi yer alıyor.

 

 

Yolunuz buraya düşerse 31 eserin yer aldığı Van Gogh sergisi görsel bir şölen sunuyor Vincent Van Gogh, herkesin bildiği gibi günümüzde ünüyle dillere destan olsa da, yaşadığı yıllarda tanınmıyordu ve şu anda milyon dolarlar eden eserlerinden sadece biri (Kırmızı Üzüm Bağı) hayattayken -o da yok pahasına- satılmıştı. Van Gogh, ömrünün son 10 yılında yaklaşık 900 suluboya ve yağlıboya resim ve 1.100 karakalem çalışma üretmiştir. Ancak tüm bu yeteneğine rağmen yaşamı boyunca parasızlıkla mücadele etmiştir.

 

 

Provence ve Van Gogh

 

11 Eylül'e kadar gezilebilen "Van Gogh In Provence: Modernising Tradition" adlı sergi, onun en ünlü 31 eserini gözler önüne seriyor. Serginin küratörlüğünü üstlenen Sjraar van Heugten, "Van Gogh'un özellikle Provence bölgesini resmettiği eserlerine yer verdik" diyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.