• Arama

Avrupa’nın en iyi marinaları

 

Avrupa’nın En İyi Marinaları 

İster yelkenliniz ister süper yatınız ile seyriniz sırasında ziyaret edip bağlanmak isteyeceğiniz  en şık, en lüks ve pahalı marinalar... Avrupa'nın en iyi marinaları arasından favorilerimizi sizin için seçtik. Port de Saint Tropez Güney Fransa’da yeralan ve 1950’li yıllarda Bridget Bardot tarafından meşhur edilen Saint Tropez dendiğinde akla ilk gelen jet-set, modeller ve marinası. 70 metreden büyük süper yatların marina dışında demirleyebildiği bu marinada Amadeus, Maltese Falcon gibi dünyanın en ikonik yatlarını görebilir, şehrin en pahalı plajı olan La Voile Rouge’da ünlüler ile birlikte eğlenebilirsiniz.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Marina di Porto Fino Bir zamanlar küçük bir balıkçı köyü olan Porto Fino yıllar içinde evrilerek bugün dünyanın tartışmasız en güzel limanı Marina di Porto Fino’ya da evsahipliği yapıyor. Sadece 14 demir yeri olan bu marinada yaz aylarında bağlanma ücretleri astronomik seviyelere yükselirken eğer bir yer bulma şansınız olursa yan komşunuz Steven Spielberg veya Rihanna bile olabilir. Porto Cervo Porto Cervo; Avrupa'nın en iyi marinaları arasında özel bir yere sahip. Sardunya Adası’nda, 1959 yılında Ağa Khan’ın kendisi ve arkadaşları için dizayn edip oluşturduğu bu küçük köy artık daha çok high-end butikleri ve egzotik gece kulüpleri ile anılıyor. Dilbar ve Serene gibi dünyanın en büyük süper yatlarını demirlemiş görebileceğiniz Porto Cervo’da bir zamanlar ünlü aktör George Clooney’in en sıra dışı kulüplerden içeri alınmadığını da aktaralım. Marina di Capri İtalya’nın Capri sahillerinde yeralan bu marina uzun yıllardan bu yana zenginlerin ve ünlülerin en önemli destinasyonlarının başında geliyor. Clark Gable, Sofia Loren ve Jackie Kennedy bu ünlülerin sadece bazıları. Rising Sun, Pelorus gibi süperyatların yanısıra Beyonce, Jay Z adanın müdavimleri arasında.

capri

İbiza Magna Akdeniz’in ortasındaki İbiza adası ve marinası daha çok gençlerin uğrak noktası. İbiza Magna adanın merkezine ve dünyaca ünlü gece kulübü Pacha’ya sadece birkaç dakika uzaklıkta. Dünyanın en büyük yatı olarak bilinen ve Roman Abramovic’e ait Eclipse yatını genellikle İbiza Magna’nın tam karşısında demirli görmek mümkün. Teknenizi marinaya emanet ettikten sonra adayı keşfe çıkabilir ve muhteşem güzelliklerini doyasıya yaşayabilirsiniz.  

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.