• Arama

Cartier'nin Kaktüsleri

Cartier'nin kaktüslerden ilham alarak hazırladığı yeni koleksiyonu Cactus de Cartier, dokunmaya cesaret edemeyip uzaktan seyrettiğimiz o büyüleyici  bitkilerin sırrını ve sıra dışı güzelliklerini gözler önüne seriyor. İlk görenlerden biri olarak koleksiyonu radarımıza aldık.

 

 

Bu görkemli ve dikenli koleksiyonda Cartier, gelenekselliği alt üst ediyor ve mücevheri yeniden tanımlıyor. Geometri, kesikler, oranlar... Erişilemez olan her şey bu kez daha yumuşak başlı hale gelirken; davetkâr ve baştan çıkarıcı kaktüsler, bu koleksiyonla ölümsüzlüğe kavuşuyor.

 

 

Elmas, lapis lazuli ve zümrüt taşları kullanılarak hazırlanan Cactus de Cartier, Cartier'nin bugüne kadarki en sıra dışı koleksiyonlarından biri olma özelliğini taşıyor.  Markanın mücevher direktörü Nathalie Verdeille, “Sonbahar-Kış 2016/2017 sezonu için kaktüsler en büyük ilham kaynağım oldu” diyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.