• Arama

Milka Karaağaçlı'nın Müzik Seçimleri

 

Milka Karaağaçlı’nın Müzik Seçimleri

Yarattığı Kısmet by Milka markasıyla dünya çapında tanınan mücevher tasarımcısı Milka Karaağaçlı, en sevdiği şarkılar OGGUSTO ile paylaştı. “Müzik benim için hayatı ve hayatın farklı renklerini ifade ediyor. Hayat, müzikle çok daha güzel. Enerjimi yükseltiyor ve ruhuma çok iyi geliyor” diyen tasarımcının müzik seçimlerini dinleyebilirsiniz.

Tasarım yaparken… “Amy Winehouse’un Back to Black albümünü dinliyorum.”

Romantik bir akşam yemeğinde…
“Etta James, Ella Fitzgerald, Nina Simone ve Aretha Franklin gibi unutulmaz isimlerin, unutulmaz parçalarını dinlerim.”

Sabah yürüyüşünde…
“Sezona ait hit parçaları dinlemeyi tercih ederim. Mesela şu aralar favorim, Coldplay’in ‘Hymn for the Weekend’ adlı parçası.”

Evde kitap okurken…
“Klasik jazz albümleri dinlerim.”  

 

Milka Karaağaçlı'nın Müzik Seçimlerini Dinlemek İçin Tıklayınız.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.