• Arama

Renkli Saçlara Özel Tüyolar

Sıcak tonların hakimiyetinde olan 2020 saç rengi trendlerini, Erdem Kıramer’in ortaklarından Hüseyin Özcan’dan dinledik.

2020 yılında takip etmeniz gereken saç rengi trendlerini sizin için araştırdık. Geçtiğimiz senelere göre daha sıcak tonlardan oluşan renk trendlerini, kendi zevkinize ve tarzınıza göre uyarlayarak stil sahibi bir görünüme ulaşabilirsiniz. Bu yıl öne çıkacak olan saç renklerini, Erdem Kıramer’in ortaklarından Hüseyin Özcan’dan öğrenin.

Bu yıl sokak stilinde daha çok hangi saç modellerini göreceğiz?

Bu yıl sokak modasında göreceğimiz saç kesimleri, kadınların stillini yansıtacak şekilde kişiselleştirilmiş ve kişiyi dinamik gösterecek şekilde… Saçlar kadınların günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceği, yıka çık stiline uyumlu (kahküllü, katlı, bob stili gibi) olarak dizayn ediliyor. Biz, misafirimizin güçlü noktalarını öne çıkartacak stiller planlıyoruz. Örneğin alnı geniş olan misafirde kahkül, ince telli misafire volüm vermek için katlı kesim, kalın telli saçları da incelterek kesiyoruz.

2020’nin en trend saç renkleri neler?

Bu yıl saç rengi trendlerine, daha sıcak tonlar hakim. Gold sarı, bal rengi, kızıl ve bakır öne çıkan tonlar olacak. Geçtiğimiz senelere göre çok daha sıcak tonlar...

Siz saç boyama işleminde nasıl bir teknik kullanıyorsunuz?

Saç boyama tekniğinde, doğal işlemleri tercih ediyoruz. Erdem Kıramer markası olarak saçın sağlığını korumak ve yıpranmaması sağlamak önceliğimiz... Piyasada çoğu zaman saç açma işlemi yapıldıktan sonra boya yapılıyor. İki işlem saçı yoran ve yıpratan işlemler. Biz tercihen, açma işlemi yapmadan bitkisel boya ve açıcı boyalar ile saçı boyuyoruz. Dolayısıyla işlemin sonunda sağlıklı saçlar elde ediyoruz. Misafirlerimizin önceliklerine yönelik teknikler uyguluyoruz. Örneğin amaç beyazlar kapatmak ise, sıcak ve yumuşak tonlar ya da daha canlı tonlar belirliyoruz.

Boyalı saçlarda saç bakım rutini nasıl olmalı?

Saç bakımı çok önemsediğimiz bir konu. Saça yapılan herhangi bir işlem varsa mutlaka iki aşamalı bir bakım uygulanmasını öneriyoruz. İlk olarak salonda profesyonel olarak uygulanan nem protein karışımlarıyla saçın rengi korunmalı, saçta röfle var ise yapılandırıcı ürünlerle bakım yapılmalı. Daha sonra saçın ihityacına yönelik belirleyeceğimiz şampuan, krem, maske ve saçı dipten uca güçlendiren durulanmayan kremlerle rutin olarak bakım yapılmalı.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.