• Arama

Lug Von Siga

 

Lug Von Siga

Gül Ağış ve Yasemin Karani; yeni işbirliklerini, yeni ofislerini ve markaları Lug Von Siga'nın  Madrid Moda Haftası’nda sunulacak koleksiyonlarını OGGUSTO’ya anlattılar Üç sezon üstüste Londra Moda Haftası’na katılan Lug Von Siga’nın Mercedes-Benz ile İstanbul’da başlayan işbirliği artık dünyaya açılıyor.

İstanbul’daki Mercedes-Benz Fashion Week’de Lug Von Siga markasına sponsor olan Mercedes-Benz ilk defa bir Türk moda tasarımcısını yurtdışında destekleyecek. Tasarımların ana teması cocukluk hayallerine dönüş. Sokakta oynanan oyunların ilham kaynağı olduğu şeker tadındaki bu kolleksiyon; Gül’ün hayal kadının eğlenceli ve çağdas oyunları için hazırlanmış.

Türk Deri Tanıtım Grubu’nun da desteklediği ve Madrid Moda Haftası (IFEMA) için hazırlanan kolleksiyonun stylingi 17 yıl Dolce&Gabbana için çalışan ve İtalyan Amica’nın çekimlerini yapan Paolo Turina’ya ait. Fransa’dan Lübnan’a farklı noktalarda satılan markayı; uluslararası bir platforma oturtmak Yasemin Karani’nin ana hedefi.

Yasemin; dört yılı Cartier’de toplam on yıllık iletişim tecrübesinin üzerine hayallerinin peşine düşüp Milano’da dünyanın en iyi Moda ve Tasarım Master Programı kabul edilen Bocconi’de okumuş. 2015’in ilk günlerinde yeni yerine taşınan Lug Von Siga’nın dekorasyonu sevilen dostların keyifle ağırlanmaları için tasarlanmış.

Stüdyo’da; misafirler için Uzakdoğu’dan taşınan özel bitki çayları ve ev yapımı kurabiyeler her zaman hazır. Feng Shui temellerine göre dekore edilmiş yeni ofiste, Gül’ün odası kitaplar ve çizim yaparken vazgeçilmezi olan değerli taşlarla dolu.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.