• Arama

Ritz Paris Kapılarını Yeniden Açtı!

Paris’in 117 yıllık oteli Ritz Paris, uzun bir renovasyon sürecinin ardından bu ay kapılarını yeniden açtı. Üstelik dünyanın ilk ve tek Chanel spa’sıyla. Zamanında, “Ritz, benim evim,” diyen Coco Chanel bugünleri görseydi eminiz çok gururlanırdı.

Ritz Paris, dört yıllık bir renovasyonun sonucunda kapılarını yeniden açtı. 450 milyon dolara mal olan dekorasyonda iç mimar Thierry Despont ve mimar Didier Beautemps’ın imzası var. Otelin tüm odaları, restoranları ve spa’sı yenilendi.

120 yıllık otelin açılışına damga vuran ise otelin dünyadaki ilk Chanel spa’sına ev sahipliği yapacak olması. Chanel Au Ritz, spa’sıyla misafirleri büyülüyor. Place Vendome’un incisi Paris Ritz 159 odası, mükemmel hizmet anlayışı ve beş yıldızlı servisiyle misafirlerini bekliyor.

Otelin suit odaları, o odalarda daima kalan ünlü, eski müşterilerle anılıyor. ICoco Chanel, F. Scott Fitzgerald, Maria Callas, Prince de Galles, Opéra, Mansart, Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Chopin ve Marcel Proust gibi…

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.