• Arama

Siren Ertan’ın Tasarladığı Yastık Yılbaşı Ağacı HOM Design Center'da

Türkiye’nin tasarım ve dekorasyon alanındaki premium markalarına ev sahipliği yapan ilk alışveriş merkezi HOM Design Center, Siren Ertan’ın yastıklardan tasarladığı sıra dışı yılbaşı ağacına ev sahipliği yapıyor.

Türkiye’nin en büyük tasarım ve dekorasyon merkezi HOM Design Center, modada olduğu kadar dekorasyon konusunda da büyük başarılara imza atan, cemiyet hayatının önemli isimlerinden Siren Ertan’ın tasarladığı yastık yılbaşı ağacı ile yeni yıl coşkusunu birbirinden ünlü konuklar ve dekorasyon tutkunlarıyla buluşturdu. OGGUSTO iş birliğinde düzenlenen davete; Ahu Orakçıoğlu, Gülay Kamaz, Dilara Koçak, Sinem Güven, Monik İpekel, Reyhan İpekel, Seval Bahçıvan, Zehra Öney, Elif Dağdeviren, Meral Yazıcı, Füsun Kuran, Beste Yurttaş, Zeynephan Gemicioğlu, Zeynep Üstünel, İpek Develi, Renee Saban, Meltem Tahrancı, Pınar Kartal Timer, Selda Tasa, Yelda İpekli gibi cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı.

Siren Ertan İstanbul markasıyla moda dünyasında yer alan Siren Ertan; HOM Design Center için özel olarak tasarladığı yılbaşı ağacı hakkında şunları söyledi:  

“15 yıl önce kurduğum markam, sadece haute couture giyim olarak hayata geçti. Zaman içinde tasarımlarıma ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlar da eklendi. Daha sonra ise dekorasyona olan tutkum sebebiyle yastık tasarlamaya başladım. Eve gelen misafirlerimin ve fotoğraflardan görenlerin yastıklarımı çok beğenmesi üzerine bir yastık koleksiyonu yapmaya karar verdim. Türkiye’de dekorasyon ve tasarım anlamında birçok premium markayı tek çatı altında buluşturan HOM Design Center’la birlikte yılbaşı için kurguladığımız projede de bu yastıklardan bir yılbaşı ağacı yapmaya karar verdik. Türkiye’de ilk kez bir yastık yılbaşı ağacı yapmış olmaktan ve bu projenin parçası olmaktan dolayı çok mutluyum.”

Türkiye’den ve dünyadan 100’ün üstünde premium markaya ev sahipliği yapan alışveriş merkezi HOM Design Center; Siren Ertan’ın kendi imzasını taşıyan yastıklardan tasarlanan yılbaşı ağacı ile 15 Ocak’a kadar sizleri bekliyor.

Elif Dağdeviren, Ahu Orakçıoğlu, Sinem Güven

Gülay Kamaz, Didem Bağrıaçık, Ebru Tansever

Dilara Koçak, İpek Develi, Meltem Tahrancı

Özlem Güsar, Siren Ertan, Füsun Kuran

Nil Özbek, Özlem Gökbel, Pınar Kartal Timer

Füsun Kuran, Beste Yurttaş, Melda Narmanlı Çimen

Hacer Özil, Işık Şimşek, Neslihan Işık

Yelda İpekli, Zeynep Üstünel, Zeynephan Gemicioğlu

Zehra Öney, Selda Tasa, Monik İpekel

Seval Bahçıvan, Gökçe Atuk, Nalan Miri Sözer ve Ebru Erberdi

Reyhan İpekel, Hakan Helvacıoğlu, İpek Keretli

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.