Dünyanın En İyi Otel Terasları

Püfür püfür esen teraslarda, güneşi bir kokteyl eşliğinde batırmak için dünyanın en iyi otel teraslarını bir araya getirdik. 

 

Le Sirenuse, Positano 

 

 

Amalfi Coast’un en renkli şehri olan Positano’da yer alan Le Sirenuse, bölgenin en lüks ve şık oteli. Positano’nun pastel renkli evlerini ve muhteşem deniz manzarasını izlemek için daha iyi bir seçenek düşünemiyoruz.

 

Curtain Bluff, Antigua Adası

 

 

Karayip’lerin en lüks ve zengin adası olan Antigua Adası’nda yer alan Curtain Bluff’ın terası manzaraya karşı güneşlenmek ve keyif yapmak için paha biçilemez güzellikte.

 

Uma By Como, Ubud

 

 

Bali Adası’nda yer alan Ubud’daki Uma By Como’nun her odası, yeşillikler içinde manzaraya bakıyor. Sessizlik ve huzur peşindeyseniz Ubud, ideal bir destinasyon. Bölgede kalınabilecek en iyi otel ise Uma By Como.

The Peninsula, Paris 

 

 

Paris’te manzaraya doymak için en ideal otel The Peninsula’nın çatıkatı terası. The Peninsula’nın terası, Eyfel Kulesi manzarasıyla özellikle geceleri, ‘Işıklar Şehri’ Paris’i izleyebileceğiniz harika bir destinasyon.

 

Luna Hotel Baglioni, Venedik

 

 

Luna Hotel Baglioni’nin yeni suitinin St Marks Meydanı’na bakan terası, Venedik’in en güzel manzaralarından birine sahip. Günbatımında, terasta Aperol keyfi yapmak için ideal.

 

Fairmont, San Francisco 

 

 

1907 yılında inşa edilen tarihi Fairmont Hotel’in penthouse suite’inin terası San Francisco’nun en güzel manzarasına sahip. Otelin sadece dışı değil; içi de David Hockney eserleriyle görülmeye değer.

 

Baros, Maldivler 

 

 

Hint Okyanusu manzarasıyla büyüleyen Baros, Maldivler turunuz sırasında karşılaşabileceğiniz en iyi manzaraya sahip. Terasta bu manzaraya karşı masaj yaptırmak ise en büyük lüks.

The Leela Palace, Udaipur 

 

 

Udaipur’da Pichola Gölü ve Aravalli Dağları manzarasıyla büyüleyen The Leela Palace, oldukça mistik ve büyülü bir atmosfere sahip. Otel, sadece manzarası değil dekorasyonuyla da dikkat çekiyor.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.