• Arama

Dünyanın En İyi Otel Terasları

Püfür püfür esen teraslarda, güneşi bir kokteyl eşliğinde batırmak için dünyanın en iyi otel teraslarını bir araya getirdik. 

Le Sirenuse, Positano 

Amalfi Coast’un en renkli şehri olan Positano’da yer alan Le Sirenuse, bölgenin en lüks ve şık oteli. Positano’nun pastel renkli evlerini ve muhteşem deniz manzarasını izlemek için daha iyi bir seçenek düşünemiyoruz.

16 Roof, Swissotel The Bosphorus, İstanbul

16 Roof ‘Dünyanın En İyi Lüks Restoranları’ arasına girerken, 16 Roof terası ise dünya listelerinde! Doğu avrupa bölgesinde “Dünyanın Lüks Restoranlar” listesinde ödüle layık görülen 16 Roof, boğazı kucaklayan panoramik İstanbul manzarası, iddalı menüsü ile şehrin merkezinde gerçek bir beş yıldızlı deneyim sunan Swissôtel’de  Anadolu yakasını ve eski İstanbul’u panoramik gören manzaralı konumuyla, deneyimli ekibini ve potansiyelini bu kez de ‘We Own The Beyond’ diyerek sonuna kadar kullanıyor ve misafirlerine bilinenlerin ötesinde deneyimler yaşatmayı hedefliyor. Restoran, club-bar ve lounge olarak hizmet veren 16 Roof, yepyeni menüsüyle haftanın 7 günü 15:30-02:00 saatleri arasında açık.

Curtain Bluff, Antigua Adası

Karayip’lerin en lüks ve zengin adası olan Antigua Adası’nda yer alan Curtain Bluff’ın terası manzaraya karşı güneşlenmek ve keyif yapmak için paha biçilemez güzellikte.

The Peninsula, Paris 

Paris’te manzaraya doymak için en ideal otel The Peninsula’nın çatıkatı terası. The Peninsula’nın terası, Eyfel Kulesi manzarasıyla özellikle geceleri, ‘Işıklar Şehri’ Paris’i izleyebileceğiniz harika bir destinasyon.

Luna Hotel Baglioni, Venedik

Luna Hotel Baglioni’nin yeni suitinin St Marks Meydanı’na bakan terası, Venedik’in en güzel manzaralarından birine sahip. Günbatımında, terasta Aperol keyfi yapmak için ideal.

Fairmont, San Francisco 

1907 yılında inşa edilen tarihi Fairmont Hotel’in penthouse suite’inin terası San Francisco’nun en güzel manzarasına sahip. Otelin sadece dışı değil, içi de David Hockney eserleriyle görülmeye değer.

Baros, Maldivler 

Hint Okyanusu manzarasıyla büyüleyen Baros, Maldivler turunuz sırasında karşılaşabileceğiniz en iyi manzaraya sahip. Terasta bu manzaraya karşı masaj yaptırmak ise en büyük lüks.

Hotel Gritti Palace, Venedik

Venedik’in en güzel otellerinden biri olan Hotel Gritti Palace’ın terası, ambiyansıyla büyülüyor. 15. yüzyıldan kalma otel, Venedik’te kanalın manzarasına varabileceğiniz en güzel otellerden biri. 

The Leela Palace, Udaipur 

Udaipur’da Pichola Gölü ve Aravalli Dağları manzarasıyla büyüleyen The Leela Palace, oldukça mistik ve büyülü bir atmosfere sahip. Otel, sadece manzarası değil dekorasyonuyla da dikkat çekiyor.

Andronis Luxury Suites, Santorini

otel terasları

Masmavi Ege Denizi’ne karşı görkemli manzarasıyla ödül kazanmış olan Lycabettus Restaurant, Andronis Luxury Suites’in terasında bulunuyor. Executive Şef Sotiris Kandylis tarafından hazırlanan yemeklerin en az restaurantın ambiyansı kadar güzel olduğunu söyleyebiliriz. Gecesi ayrı gündüzü ise ayrı olan restaurantta unutulmaz anlar yaşamanız kaçınılmaz. 

Hotel Danieli, Venedik

14. yüzyılın sonlarına doğru inşa edilen saray şu anda Hotel Danieli olarak zamana meydan okuyor. Üstelik Angelina Jolie ve Johnny Depp’in başrol oynadığı film ‘The Tourist’te unutamayacağımız sahnelerin geçtiği bu otelin terası ise gözlerinizi kamaştıran manzaralar arasında. Venedik’in muhteşem atmosferini en güzel şekilde deneyimleyebileceğiniz bu teras, vazgeçilmezlerinizden biri olabilir.

Uma By Como, Ubud

Bali Adası’nda yer alan Ubud’daki Uma By Como’nun her odası, yeşillikler içinde manzaraya bakıyor. Sessizlik ve huzur peşindeyseniz Ubud, ideal bir destinasyon. Bölgede kalınabilecek en iyi otel ise Uma By Como.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.