• Arama

Dünyanın En İyi Otel Terasları

Püfür püfür esen teraslarda, güneşi bir kokteyl eşliğinde batırmak için dünyanın en iyi otel teraslarını bir araya getirdik. 

Le Sirenuse, Positano 

Amalfi Coast’un en renkli şehri olan Positano’da yer alan Le Sirenuse, bölgenin en lüks ve şık oteli. Positano’nun pastel renkli evlerini ve muhteşem deniz manzarasını izlemek için daha iyi bir seçenek düşünemiyoruz.

Curtain Bluff, Antigua Adası

Karayip’lerin en lüks ve zengin adası olan Antigua Adası’nda yer alan Curtain Bluff’ın terası manzaraya karşı güneşlenmek ve keyif yapmak için paha biçilemez güzellikte.

Uma By Como, Ubud

Bali Adası’nda yer alan Ubud’daki Uma By Como’nun her odası, yeşillikler içinde manzaraya bakıyor. Sessizlik ve huzur peşindeyseniz Ubud, ideal bir destinasyon. Bölgede kalınabilecek en iyi otel ise Uma By Como.

The Peninsula, Paris 

Paris’te manzaraya doymak için en ideal otel The Peninsula’nın çatıkatı terası. The Peninsula’nın terası, Eyfel Kulesi manzarasıyla özellikle geceleri, ‘Işıklar Şehri’ Paris’i izleyebileceğiniz harika bir destinasyon.

Luna Hotel Baglioni, Venedik

Luna Hotel Baglioni’nin yeni suitinin St Marks Meydanı’na bakan terası, Venedik’in en güzel manzaralarından birine sahip. Günbatımında, terasta Aperol keyfi yapmak için ideal.

Fairmont, San Francisco 

1907 yılında inşa edilen tarihi Fairmont Hotel’in penthouse suite’inin terası San Francisco’nun en güzel manzarasına sahip. Otelin sadece dışı değil; içi de David Hockney eserleriyle görülmeye değer.

Baros, Maldivler 

Hint Okyanusu manzarasıyla büyüleyen Baros, Maldivler turunuz sırasında karşılaşabileceğiniz en iyi manzaraya sahip. Terasta bu manzaraya karşı masaj yaptırmak ise en büyük lüks.

The Leela Palace, Udaipur 

Udaipur’da Pichola Gölü ve Aravalli Dağları manzarasıyla büyüleyen The Leela Palace, oldukça mistik ve büyülü bir atmosfere sahip. Otel, sadece manzarası değil dekorasyonuyla da dikkat çekiyor.

Andronis Luxury Suites, Santorini

otel terasları

Masmavi Ege Denizi’ne karşı görkemli manzarasıyla ödül kazanmış olan Lycabettus Restaurant, Andronis Luxury Suites’in terasında bulunuyor. Executive Şef Sotiris Kandylis tarafından hazırlanan yemeklerin en az restaurantın ambiyansı kadar güzel olduğunu söyleyebiliriz. Gecesi ayrı gündüzü ise ayrı olan restaurantta unutulmaz anlar yaşamanız kaçınılmaz. 

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.