• Arama

Siren Ertan’ın Hom Design Center'dan Seçimleri

Moda ve dekorasyon gibi konularda büyük başarı yakalayan, cemiyet hayatının en önemli isimlerinden Siren Ertan, HOM Design Center’dan favorilerini seçti.

Türkiye’nin en büyük tasarım ve dekorasyon merkezi HOM Design Center’ı Türkiye’nin ilk yastık yılbaşı ağacını tasarlayan Siren Ertan ile birlikte gezdik. 16 yıldır Siren Ertan İstanbul markasıyla moda dünyasında zirveye oturan Siren Ertan, HOM Design Center’dan kendi karakterini yansıtan zevkli seçkiler yaptı.

Yılbaşı ruhunu evinize taşıyın

Yılbaşının renginin kırmızı olduğu, inkar edilemez gerçeklerden biridir. İster sofistike, ister sade, isterseniz de vintage ortamlar yaratın, bir eve yılbaşı ruhunu katmanın tek yolunun kırmızılarla evinizi renklendirmek olduğu gerçeğini değiştiremezsiniz. 

Koleksiyon

Koleksiyon

Doğal Esintilerle evinizi chalet’ye çevirin

Bir dağ eviniz olmasa da evinize bu havayı katmak mümkün… Kış atmosferiyle oldukça uyum yakalayan geyikleri duvarınıza asıp daha otantik renklere yöneldiğiniz an evinizi bir chalet’ye dönüştümeniz kaçınılmaz.

Casa

Casa

Ofis mobilyalarınızı geri plana atmayın

Koleksiyon

16 yıllık moda tecrübesiyle E-ticarete başlayan Siren Ertan, Koleksiyon’dan ekibi için ofis mobilyalarını inceledi ve tarzına en yakışan ürünleri seçti. Siz de ofis tasarımlarınızda Siren Ertan’ın seçkisinden esinlenmekten çekinmeyin.

Koleksiyon

Koleksiyon

Vahşi Hayvan Objelerinden çekinmeyin

Bretz

Evlerinizde vahşi hayvan objelerini kullanmaktan çekinmeyin. Siz tahmin etmeseniz de aslında çok da masum hayvanlar olmayan panter, kaplan, timsah gibi objeler evlerinize çok farklı bir ambiyans katacak.

Bretz

Bretz

Bretz

Aksesuarlarla zenginleştirin

Mükemmellik ayrıntıda gizlidir… Evinizin bütününü tasarlarken küçük akseusarlarla büyük etkiler yaratabileceğinizi unutmayın! Sadelikten uzaklaşmadan kullanabileceğiniz aksesuarlar, Siren Ertan’ın favorileri. Ya sizin?

Cumba Garage

Cumba Garage

2020 Pantone yılın rengi klasik maviyi kullanmaktan çekinmeyin

Her evini ve ofisini kendi dekore eden Siren Ertan, Pantone’nin 2020’nin rengi ilan ettiği klasik mavi’yi duvarlara çok yakıştırdı. Duvarları mavi yapmak sizin için kulağa iddialı gelse de denemekten korkmayın. Belki de evinizin ihtiyacı olan asıl rengi bulmuş olacaksınız...

Estetik Dekor

Estetik Dekor

Hayatınıza Renk ve Desen Katın

Renkleri ve desenleri beraber kullanmak, biraz deneyim biraz da cesaret ister. Peki kullandığınızda ortaya çıkan sonuç ne mi olur? Doğru kullanıldığı takdirde tablo gibi bir görünüme sahip olursunuz.

Bretz

Bretz

Sanatsal dokunuşlara hayatınızda yer açın

En sade odayı bile bir sanat eseri ile bambaşka bir hale çevirmek mümkün. Duvarlarınızda, vitrininizde veya yerlerde sergileyebileceğiniz sanat eserleri, yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi olmaya aday.

By Kepi

By Kepi

Tekrarlamaktan korkmayın

Casa

Dekorasyonda; objeler, çerçeveler ve şişelerin tekrarlanması oldukça güçlü bir etki yaratıyor. Evinizin hemen hemen her yerinde kullanabileceğiniz objerlerden artık birden fazla almaktan çekinmeyin. 

Casa

Casa

Casa

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.