• Arama

IWC ve OGGUSTO’dan Portofino Esintili Yılbaşı Yemeği

Lüks saat markası IWC, İtalyan kasabası Portofino’dan ilhaımını alan  ve OGGUSTO ile birikte düzenlediği öğlen yemeğinde stil sahibi iş kadınlarını ağırladı.

Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından IWC, İtalya’nın gözde kasabası Portofino’nun büyülü atmosferinden esinlenerek düzenlediği öğlen yemeğinde, stilleri ve iş hayatındaki başarıları ile öne çıkan kadınları ağırladı. Zorlu Center’daki Greenwich içinde yer alan Le Baron restoranda gerçekleşen yemekte IWC’nin kadınlar için tasarladığı Portofino Ailesi’nin farklı modelleri davetlilere sunuldu.

Oggusto ile birlikte gerçekleştirilen davet, . IWC Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Pınar Yılmaz’ın hoşgeldiniz konuşması ile başlayarak, Oggusto’nun kurucusu Özlem Güsar’ın Portofino sunumu ile devam etti. Portofino’nun dünyanın en gözde tatil yerlerinden biri olma hikayesi aktarılırken, Portofino’nun IWC saatlere ilham veren özellikleri üzerinde de duruldu.

Özlem Güsar, Zehra Sapan, Pınar Yılmaz

1984’te piyasaya çıktığından beri IWC’nin en önemli serilerinden biri olan ve adını jet sosyetenin yaz tatillerinde akın ettiği pastoral İtalyan kasabasından alan Portofino saatler, sofistike, zamansız ve güçlü çizgileri ile öne çıkıyor. Gece gündüz sofistikelik ve incelikle ışıldayan saatler, ölçülü stil ve sade kadran tasarımı gibi özgün özellikleri sayesinde saat severlerden çok ilgi görüyor.

2019’da Portofino serisine dahil olan yeni kadın saatleri, IWC’nin portföyünde yer alan en küçük modellerden biri olarak karşımıza çıkıyor. 34 milimetreye inen çaplarıyla beş yeni model, ilk Portofino koleksiyonunda yer alan ince bileklere uygun tasarlanan benzer ölçülerdeki saatleri akla getiriyor. Yeni tasarımlar 18 karat 5N altın ya da paslanmaz çelik kasalarında gümüş kaplama, mavi ya da yeşil kadranlar barındırıyor. Ayrıca her birinin kasası ya da kadranı pırlantalarla süslü. Yeni modeler, aynı zamanda görünümlerinin kişiselleştirilmesine olanak veren inovatif kayış sistemine sahip. Her ürüne eşlik eden küçük bir alet, 12 farklı kayış seçeneğinden birinin kolayca takılmasını sağlıyor. İtalyan deri markası Santoni’nin imzasını taşıyan kayışlar birbirinden güzel tonları içeriyor.

Ayşe Yağcı Büyükpınar, Ayşegül Yeşilgün Kodal, Elif Dağdeviren

İprek Develi, Gülden Büyükuçak, Emine Çubukçu

Işıl Arıdağ, Ebru Öncü Karaçam, Dilara Koçak

Aytül Ayke Fıratoğlu, Berna Sağlam Naipoğlu, Jaklin Güner

Elif Edes Tapan, Gülşah Gürkan, Zeynep Selgur

Yeşim Özaltay, Yöntem Sunar, Emel Arslan Güryıldız

Didem Bağrıaçık, Füsun Kuran, Zeynephan Gemicioğlu

Pınar Kartal Timer, Selda Taşa, Mehtap Elaidi

Evin Tümay, İrem Yücel Kayman, Özlem İkiışık

Jale Balcı, Pelin Atay Kuran, Zehra Öney

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.