• Arama

Barcelona'nın En İyileri Sergi Arola

 

Barcelona'nın İç Yüzü

Avrupa’nın en keyifli şehirlerinden olan Barcelona, Gaudi’nin şaşırtıcı, renkli formları, hem gotik hem de art nouveau mimarisi, etkileyici müzeleri, leziz Katalan mutfağı ve oldukça renkli gece hayatıyla her daim popülerliğini koruyan bir şehir. OGGUSTO olarak Barcelona’nın en iyilerini Michelin yıldızlı şef Sergi Arola’dan dinledik. Arola'nın Raffles İstanbul'un içindeki Arola adlı restaurantı favorimiz.   

'' Kalın: “İkonik Peix heykelinin hemen yanında yükselen Hotel Art Barcelona konaklama için güzel bir adres.

 

Deneyin: "Barcelona başlıca kendisi denenmesi gereken bir tecrübe!

 

 

Kendinizi şımartın:Rabat Jewelery’deki göz kamaştırıcı mücevher ve saatler ile kendinize jest yapın.

 

 

Sürpriz: “Genel olarak şehirde yer alan yerli moda tasarımcılarının değişik tasarımları sizi şaşırtabilir.

 

 

Yiyin: “La Boqueria’nın içersinde yer alan Quimet de La Boqueria’da meşhur tapasların tadını çıkarın.

 

 

İçin: “Bir şeyler içmek için en güzel mekan Dry Martini adında küçük bir bar; burada dry martininizi yudumlamadan dönmeyin.

 

 

Ziyaret edin: “Gaudi’nin eserleri ve şehirdeki modernist atmosfer görülmeli.” La Sagrada Familia, Gaudi'nin en ünlü yapılarından. Gaudi’nin 100 yıl önce inşaa ettiği binalar, mimari otoriteler tarafından günümüz mimarisinin çok ilerisinde kabul ediliyor.

 

 

'' Görün: “Montjuic tepesinde yer alan Montjuic kalesine teleferikle ulaşın. Buradan hem muazzam tarihi dokuya hem de tüm şehrin silüetine tanıklık edin.

 

 

Alışveriş yapın: “Harika spor ayakkabıları satan Limited Edition mağazasına uğrayıp spor şıklığınıza yatırım yapın.

 

 

Tadını Çıkarın: “İspanyol lezzeti olan kristallenmiş şekerli kek görüntüsüyle Coca de Vidre tatlısının keyfine varın.”

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.