• Arama

ARCHIST İç Mimarlık Yarışması 2020

Birbirinden başarılı iç mimarlık projelerinin ödüllendirileceği ARCHIST İç Mimarlık Yarışması başvuruları devam ediyor.

MIMARSIV tarafından, mimar ve iç mimarlardan oluşan bir komite ile düzenlenen ARCHIST İç Mimarlık Yarışması, 18-19 Mart 2020 tarihlerinde Swissotel’de gerçekleşecek. Profesyonellere yönelik yarışmanın başvuruları 21 Şubat’a kadar devam edecek ve başvurular web sitesi archist.mimarsiv.com üzerinden yapılabilecek.

Yarışmanın altı kategorisi bulunuyor: tamamlanmış işlerle başvurulabilecek Yaşam Alanı, Çalışma Alanı, Alışveriş Alanı, Ticari Konaklama Alanı, Eğitim-Kültür Alanı ve gerçekleşmemiş projelerle başvurulabilecek Hayata Geçmemiş Konsept Projeler. Başvuruların arasından jüri değerlendirmesiyle kısa listeye kalan projeler 18-19 Mart’ta MIMARSIV Selection organizasyonunda sergilenecek. Büyük ödül olan Berlin Tasarım haftası gezisi kazanını ise 19 Mart akşamı gerçekleşecek ödül töreninde açıklanacak.

ARCHIST 2020 jürisi farklı disiplinlerden, alanının güçlü isimlerinden oluşuyor: İç Mimar Atilla Kuzu, İç Mimar Hakan Ezer, Mimar Han Tümertekin, Prof. Dr. İnci Deniz Ilgın, Gazeteci-Yazar Nilay Örnek, İç Mimar Sefer Çağlar, İş İnsanı Serdar Bilgili, İç Mimar Tayfun Mumcu, ve Mimar Tülin Hadi.

2020’de üçüncü kez gerçekleştirilecek program İç Mimar Tanju Özelgin’in kurgusunu taşıyor. Özelgin’in kaleminden çıkan davetiye, yılın temel fikrini ve yarışma ile Türk iç mimarlık projelerinden özellikle ortaya çıkarılmak istenenlerin niteliğini işaret ediyor. Davet metninden alıntıyla, ARCHIST 2020, “her birimizin hayatına dokunan, kafasını meşgul eden, çözümler üretmeye iten bu soruna yönelik üretmiş olduğunuz iç mimari projeleri” bekliyor.

Nippon Paint, VitrA, Mapei ve Burotime’ın sponsorluğu üstlendiği ARCHIST 2020’nin organizasyon komitesi ise İç Mimar Ali Doruk, İç Mimar Tanju Özelgin, Mimar Banu Uçak, Mimar Görkem Volkan, Mimar Hakan Sekmen, İç Mimar Jale Kulin ve MIMARSIV kurucu ortakları Aslı Sekmen ile İlkay Öngün’den oluşuyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.