• Arama

Esra Bezek'in Müzik Seçimleri

 

Cashmere in Love markasının yaratıcısı Esra Bezek Dikencik'in Müzik Seçimleri

Cashmere in Love markasının yaratıcısı Esra Bezek, “Müzik benim için hissetmek” diyor. Yüzde yüz kaşmirden hazırladığı, yaratıcı tasarımlarıyla adından söz ettiren Bezek, dört farklı okazyon için müzik seçimlerini paylaşıyor. Onun müzik seçimleri bize de ilham veriyor.

Tasarım Yaparken

“Daniele Luppi, Magic City Opening Them. Bu şarkı bana oldukça ilham veriyor. Tasarım yaparken daima dinlerim.”  

Uçakta

“Lenny Kravitz, Fly Away. Uçakta dinlemek için daha iyi bir parça düşünemiyorum.”  

Romantik Bir Akşam Yemeğinde

“Diana Krall, Popsicle Toes. Oldukça keyifli bir parça.”  

Deniz Kenarında Yürürken

“FM Belfast, Tropical. İnsana kendini uzak diyarlarda hissettiren bir şarkı. ”   ESRA BEZEK’İN MÜZİK SEÇİMLERİNİ DİNLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.