• Arama

En İyi Catering Firmaları: Divan

İstanbul'un köklü restoran ve otellerinden Divan'ın Etkinlik ve Ziyafet'ten sorumlu kıdemli satış müdürü Tuğba Bayram ile catering üzerine konuştuk.

Markanızın catering sektöründeki farkı ne?

Divan’ın markalaşmış yiyecek içecek servisi, ekipman kalitesi ve profesyonel hizmeti.

Catering sektöründe yakın gelecekte ne gibi yenilikler ve trendler göreceğiz?

Standart menüler harici konsept ikramlar, çevreye duyarlı menüler,farklı mekan alternatifleri ön plana çıkacaktır.

Menünüzün imza yemeği nedir?

Ağır Ateşte Pişirilmiş Dana Kürek.

Yemek hizmeti dışında masa kurma, yemek takımı, çiçek, süs vs gibi hizmetler veriyor musunuz? 

Evet standart masa, sandalye düzeni, servis takımları, masa örtüsü, supla ve masa çiçeği tahsis ediyoruz.

Minimum kaç kişilik bir organizasyon olmalı?

 1 kişiden 1000 kişiye kadar her büyüklükte organizasyonlara catering servisi verebiliyoruz.

Sizce catering firması seçerken nelere dikkat edilmeli?

Yiyecek, içecek ürünü servisi gerçekleştiği için hijyen, ürünlerde kaliteli markaları kullanan yerlere ağırlık verilmeli. Firmaların daha önceki tecrübeleri araştırılmalı.

Yılbaşında nasıl bir menü oluşturulmalı?

Yılbaşı geleneğine uygun hindi, yılbaşı pastası gibi ürünler ile menüler oluşturulmalı.

Yıllardır değişmeyen çıtır çıtır lezzete sahip olan Divan’ın yılbaşına özel hazırladığı Hindi’yi seçili Divan restoranlarından sipariş edebilirsiniz.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.