• Arama

Kışın İçinizi Isıtacak Bir Deneyim: Month of Malt

Özgün yıllanma hikayeleri ve özel sunum ritüelleri ile tadabileceğiniz lezzetli Malt’lar, “Month of Malt” kapsamında Kasım ve Aralık ayları boyunca İstanbul’un sevilen restoranlarında malt tutkunlarını bekliyor!

Özel deneyimler, her alanda olduğu gibi gastronomi dünyasında da oldukça merak uyandırıyor. Yeme-içmede beş duyuya hitap eden deneyimler yaşamak, bilmediğimiz hikayeleri öğrenmek ve özel sunumların tadını çıkarmak günden güne daha da önem kazanıyor. Yıllanarak güzelleşen ve farklı ritüellere sahip olan maltlar ise “Month of Malt” bünyesinde Kasım ve Aralık aylarında malt tutkunları ile bir araya geliyor. Kasım ayı boyunca Sunset Grill & Bar, Morini, Galvin ve Bebek Otel’de başlayan “Month Of Malt”, Aralık ayında ise The Townhouse, Ruby ve People’da devam edecek.

Her duyuya hitap eden bir görsel şölen

Yeme-içme dünyasının dikkat çeken trendi “içim ritüelleri”nden ilham alan “Month of Malt”, malt lezzetlere özel yaratılan sunum ritüelleri ile benzersiz bir deneyim sunuyor. Lezzetlerin sadece tadının değil, kokusunun ve görüntüsünün de anlatıldığı çok algılı bir tecrübe yaşatıyor.

Ahşap fıçıda dumanlar içinde veya pipo şeklinde masanıza gelen farklı maltlar, hem uzun yıllandırmaların seçkin bir örneğini sunarken, hem de özgün hikayeleri öğrenme şansı sunuyor. Taze kekikli somon gravlax’ın eşlikçiliği ile sunulan bir başka malt ise, görüntü, tat ve kokusu ile tüm duyulara hitap edebiliyor. Kurutulmuş meyvelerden süzülen diğer bir malt ise bazen 15 yılın kısa bir özetini hem göze hem de damağa yansıtıyor.

El yapımı çikolata, özenle kurutulmuş etler, kuru meyveler, tütsülenmiş çerezler ve aromalar lezzetleri ile hem sunum hem de içim ritüellerine karıştıkça ortaya keyifli bir tadım deneyimi çıkıyor. 

Havanın soğumaya başladığı şu günlerde, sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirmek ve gustolu bir deneyim yaşamak için birbirinden Month of Malt kapsamında seçtiğiniz restorana şimdiden rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.