En Yeni Oteller

 

Paris’ten Langkawi’ye kapılarını açan en yeni otelleri araştırdık ve aralarından en iyilerini OGGUSTO okuyucuları için kaleme aldık. Bu otellerde konaklamak için sabırsızlanıyoruz. Tüm dünyadan en yeni oteller OGGUSTO'nun radarında...

Amanemu, Ise Shima National Park, Japonya

Mart ayında kapılarını açan Amanemu, Ise Shima National Park, Tokyo’dan sonra Japonya’da açılan ikinci Aman oteli. 24 suiti ve dört adet iki banyolu villası bulunan otel, özellikle spa’sıyla keşfedilmeye değer.

Ayre Hotel Atocha, Madrid, İspanya

Madrid’in en geniş tren istasyonunun karşısına açılan Ayre Hotel Atocha, İspanyol tasarımcı Lázaro Rosa-Violán’ın imzasını taşıyan dekorasyonuyla büyük beğeni topluyor. Mart ayında açılan otel, 14 suiti ve üç restaurantıyla şehirde lüks bir deneyim vaat ediyor.

Eden Project Hotel, Cornwall, İngiltere

Cornwall’da açılan Eden Project Hotel’de ultra lüks bir deneyim beklemeyin ancak çevreye duyarlı bir konaklama için ideal bir adres. Bu doğaya saygılı otel, 115 odadan oluşuyor.

Il Sereno, Como Gölü, İtalya

Ünlü İtalyan mimar Patricia Urquiola tarafından tamamen doğal malzemeler kullanılarak inşa edilen  Il Sereno, 34 suit odası, özel plajı, spa’sı ve Giuliano Lotto tarafından yönetilen restaurantıyla ultra lüks bir tatil deneyimi sunuyor. Otel, panoromik göl ve dağ manzarasıyla dikkat çekiyor.

St Regis Langkawi, Malezya

6 Nisan’da açılan otel, Langkawi Adası’nın güneyinde, özel bir koyda yer alıyor. Su sporları, özel tekne turları ve ormanda trekking otelin misafirlerine sunduğu ayrıcalıklardan sadece  birkaçı.

The Ritz Paris, Fransa

Paris’in 117 yıllık oteli, uzun bir renovasyon sürecinin ardından bu ay kapılarını yeniden açtı. Üstelik dünyanın ilk ve tek Chanel spa’sıyla. Zamanında, “Ritz, benim evim” diyen Coco Chanel bugünleri görseydi eminiz çok gururlanırdı.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular