• Arama

Kimono: Kyoto’dan Defileye Sergisi

Victoria & Albert Müzesi'nde, kimononun tarihçesinin ve günümüzde geldiği yerin sunulacağı Kyoto to Catwalk sergisi, 29 Şubat 2020’de başlıyor.

Kimono, Japonya denildiğinde akla gelen, oraya özgü en ilgi çekici kıyafetlerden biri. Genellikle özel seromonilerde giyilen kimono, günümüzde günlük olarak da tercih edilebiliyor. Kimono’nun geçmini ve bugününü en net haliyle görebileceğiniz Kyoto to Catwalk sergisisine hazır olun!

Victoria & Albert Müzesi, 2020 yılına kimono modasını canlandırarak giriyor. Kimono özelinde bir sergiye yer verecek olan müze, Kyoto’yu adeta Londra’ya getiriyor ve yerel ruhu Londra’da canlandırıyor.

Sergide kimono, dinamik ve sürekli olarak evrim geçiren bir moda ikonu olarak sergileniyor. Usta işçilikler, estetik görüntüsü ve sosyal anlamdaki önemiyle 1660’lardan günümüze kadar gelen bu giysinin Japonya’da ve tüm dünyadaki önemi de vurgulanan noktalar arasında.

Bu ilginç ve tarihsel önemi de olan sergiyi görmek isteyen modaseverler için sergi 29 Şubat 2020’de açılıyor. Biletler buradan satın alınabilir.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.