• Arama

Kopenhag'ın En İyileri Meeling Wong

 

Kopenhag ve En İyileri

Danimarkalı ünlü Georg Jensen markasının genel müdürü Meeling Wong, OGGUSTO’ya özel olarak kendi Kopenhag’ını anlattı. Seyahat rotalarınız arasında Kopenhag yer alıyorsa mutlaka göz atın.

KALIN “Sankt Peders Straede’te yer alan butik otel SP34 favorim. Burası, rahat ortamı ve arkadaş canlısı çalışanlarıyla ikinci evim haline geldi. Bazen iş çıkışı bir kadeh bir şeyler içmek için bile uğruyorum.

DENEYİN “Kopenhag’a geldiyseniz mutlaka kanal turu yapmalısınız. Özellikle de bir yaz gecesinde tura çıkmanızı tavsiye ederim. Botla kanal turu, şehri gezmenin kesinlikle en iyi yolu.

GİDİNNoma, İskandinav mutfağının en lezzetli yemeklerini tatmak için ideal bir adres. Mekan, lezzetli yemekleriyle damağınıza; niş dekorasyonuyla da göz zevkinize hitap ediyor.

GÖRÜN  “Kral’ın Bahçesi’ndeki kraliyet zaviyesi Rosenborg Kalesi, 400 yıllık bir ihtişama sahip. Kraliyete ait sanatsal hazinelerin ve taç mücevherlerin yer aldığı kale görülmesi gereken adreslerden. Hemen yakınlarındaki Orangeriet adlı restaurantta da akşam yemeği yiyebilirsiniz. Buradaki ham şeftalileri tatmanızı öneririm.

GEZİN “Humlebaek’taki The Louisiana Museum of Modern Art, muhteşem manzarası ve mimarisiyle gezilmeye değer. Arabayla Kopenhag’a 40 dakika uzaklıkta olan müzede tüm gününüzü geçirebilirsiniz.”

ALIŞVERİŞ YAPIN “Amargetov’daki üç katlı Georg Jensen mağazasında, mücevher, gümüş ve ev ürünleri bulabilirsiniz. Yine Amargetov’daki Ilums Bolighus da İskandinav tasarımları satın almak için ideal bir adres.”

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.