• Arama

İstanbul’un “En”leri Seçiliyor

Love Istanbul” ile İstanbul’un en iyi mekanlarını siz belirleyin.

Bir şehri tanımanın en iyi yolu sokaklarında dolaşmaktan geçer. Her bir semt bir tarih ve yılların verdiği deneyimle yoğrulmuş bir duygudur. Bazı semtleri diğerlerinden daha önde tutmamızın sebebi de bu olabilir mi: sevmek, aşık olmak! Siz de sevdiğiniz semtin kendisi de dahil olmak üzere, İstanbul’un “En”lerinin belirlendiği Love Istanbul’a dahil olarak bu akımdaki yerinizi alabilirsiniz.

Time Out’un başlattığı “Love Istanbul”, farklı yaşam tarzlarına hitap eden model çeşitliliği sunan Ford’un desteğiyle hayata geçti. İstanbul’un en iyi restoranları, kent simgeleri, dükkanları, mahalleleri veya kafeleri gibi hemen her mekanının belirlenmesi için başlatılan oylama https://loveistanbulodulleri.com/ adresinden yapılıyor. İstanbul’un tüm sokak ve caddelerini arşınlayan Ford kullanıcıları İstanbul’da onlar için özel olan yerleri şimdiden paylaşmaya başladılar. Çünkü bilindiği üzere; Ford marka otomobil kullananlar İstanbul’u en fazla yaşayanların başında geliyor.

Love Istanbul kapsamında sadece alışıldık yeme-içme ya da mekan önerileri veya oylama kategorileri bulunmuyor. Ailelerin en çok sevdikleri, beraber vakit geçirmekten en fazla keyif aldıkları mekanlar da bu oylama sonucunda belirleniyor. Kültür sanat severler de oylamada en sevdikleri yerleri paylaşabiliyorlar. Kısacası A’dan Z’ye İstanbul’un kendi alanlarındaki “En İyiler”, bu oylama sonucunda bu şehri en fazla yaşayanlar tarafından ödüllendiriliyor. Time Out ve Ford’un beraber yürüttüğü bu oylamada eğer en sevdiğiniz yer listede yoksa, bunu siz ekleyebilir, belki de yalnız sizin bildiğiniz bir mekanı İstanbul’un en sevileni yapabilirsiniz.

İstanbul’daki 39 farklı semt dahilindeki oylama 25 Kasım’a kadar devam ediyor. Eğer siz de İstanbul’a olan sevginizi bu şehrin enerjisini yükselten mekanları aday göstererek yüceltmek isterseniz oylamaya katılabilirsiniz.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.