• Arama

Atelier Swarovski’den Sürdürülebilir Pırlanta Koleksiyonu Lansmanı

Atelier Swarovski, laboratuvar ortamında üretilen pırlantaların Penelope Cruz tasarımlarıyla bir araya geldiği yeni sürdürülebilir pırlanta koleksiyonunu tanıttı.

Atelier Swarovski tarafından “bilinçli lüks” vizyonu ile laboratuvar ortamında üretilen pırlantaların ve safir, zümrüt, yakut gibi değerli taşların Penelope Cruz’un tasarımları ile birleştiği mücevher koleksiyonunun lansmanı, birbirinden ünlü konukların katılımıyla Kanyon Jiwo Lounge’da yapıldı.

Daniel Swarovski’nin “Herkes için bir pırlanta yaratmak istiyorum” hayali, Swarovski’nin sürdürülebilirlik raporunu okuyup çok etkilenen ünlü İspanyol aktris Penelope Cruz’un “Swarovski ile birlikte bir şeyler yapmak istiyorum” diyerek Swarovski ailesine söylemesi ile birleşince koleksiyon ortaya çıkıyor. “Bilinçli lüks” vizyonu ile üretilen koleksiyonda, pırlantanın; zümrüt, safir ve yakut gibi değerli taşların yanı sıra yarı değerli taşlarla da bir arada kullanılmasıyla oluşturulmuş, günün her saatinde kullanabileceğiniz ya da günü geceye bağlayabileceğiniz parçalar yer alıyor.

Amerika’da farklı lokasyonlarda, Londra’da Harvey Nichols ve Harrods’tan sonra Avrupa’da sadece Kanyon’da Jiwo Lounge’da satışa sunulan koleksiyonun lansmanına cemiyet ve iş dünyasının çok özel isimleri katıldı. Davete Işın Turan ve Derya Sezar ile birlikte ev sahipliği yapan ve sürdürülebilirlik konuları konusunda çok özel çalışmalara imza atan Beslenme Uzmanı Dilara Koçak ile Lüks Danışmanı ve Mücevher Yazarı Özlem Güsar davetlilerle tek tek ilgilenerek koleksiyondaki parçalar hakkında bilgi verdi.

Jiwo Lounge’un kurucusu olan Işın Turan; Atelier Swarovski koleksiyonunu: “Bir koleksiyondan çok fazlası olan mücevherlerle dünyamızın geleceğine sahip çıkıyor olmak, doğa dostu ve sürdürülebilir “bilinçli lüks” olarak tanımladığımız mottomuzla aynı zamanda tükenmek üzere olan birçok kaynağın da korunmasına aracılık ediyoruz… Çünkü dünyamızın gittiği noktada daha yaşanabilir bir dünya için hepimiz daha bilinçli, daha sorumlu hareket etmeye başladık.” sözleriyle anlattı.

Buse Terim Bahçekapılı, Ahu Orakçıoğlu, Hande Anıcan

Sinem Güven, Füsun Kuran, Renee Saban

Zeynep Üstünel ve Revna Demirören

Rima Kolbaşı, Meltem Tahrancı, Yöntem Sunar

Hülya Eltemur, Özlem Güsar, Zeynep Üstünel

Yasemin Aloğlu, Zeynephan Gemicioğlu, Bilgün Dereli

Gülay Kamaz, Özge Sarıkadılar, Meral Yazıcı

?, Billur Saatçi, İpek Develi

Didem Bağrıaçık, Aslı Tezcan, Sibel Karakaşlı

Çiler ?, Jale Balcı, Sedefhan Oğuz

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.