• Arama

Baume Mercier Saat Aşkı

1830’dan bugüne kesintisiz olarak ulaşılabilir saatler üreten Baume & Mercier eşliğinde, genç bir çiftin aşklarına ve günlük hayatlarına konuk olduk.

 

Günün erkenden başladığı evde herkesin işe gitme saati aynı değil. Cem, Classima saati ile şıklığını tamamlarken; Özge hala spor salonunda çalışmaya devam ediyor.

 

 

Ofis yoğunluğu başlamadan Cem dünya basınını hızlı bir kahve eşliğinde tararken, Özge’nin yoğun gününe renk katmak için tercihi Baume & Mercier’nin mavi kayışlı modeli Petite Promesse.

 

 

Otomobil Aşkına

Bir spor otomobil tutkunu ve amatör bir yarışçı olan Cem’in son dönemdeki en gözde saati Baume & Mercier’nin Capeland Shelby Cobra modeli. Cobra’nın ABD ulusal şampiyonasında ilk şampiyonluk kazandığı yıl olan 1963’e ithafen 1963 limitli üretilen bu saat, spor bir otomobilin ruhunu yansıtıyor.

 

 

Hafta sonunun gelmesiyle birlikte doğayla buluşan Cem ve Özge’nin birbirinin aynısı olan saatleri ise markanın çok sevilen modeli Classima.

 

 

Cumartesi Keyfi

Hayattan çalınan bir Cumartesi öğleden sonrası… Bu sefer zamana hükmeden ise Cem ile Özge..

 

 

Hafta sonu, herkesin hobilerine ve sevdiklerine zaman ayırması için en iyi fırsat. Özge çiçekleri ile arkadaşlarını ziyarete giderken, Cem otomobil tutkunu arkadaşları ile buluşuyor. Yeni saati Baume & Mercier Clifton Chronograph Complete Calendar sohbetin ana konusu olmaya aday.

 

 

Cumartesi günü mutlu edilmesi gereken bir aile ferdi var; George… Cem ile Özge evlendiklerinden beri onlarla yaşayan George kucakta oturmayı ve Özge’nin Baume & Mercier’nin en genç tasarımı olan turuncu Petite Promesse saatini seviyor.

 

 

Keyifli geçen bir günün sonunda Cem barda içkisini yudumlarken Özge’ye hazırladığı tatil sürprizinin son detaylarını düşünüyor.

 

 

Cumartesi günü başladığı gibi eğlenceli devam ediyor ve çok sevdikleri bir sushi restaurantında son buluyor. Hayatlarının her anında Baume & Mercier tutkuları onlara eşlik ederken, onlar da zamansız aşklarının tadını çıkarıyorlar.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.