• Arama

OGGUSTO İş Birliğinde Breakfast at Tiffany's

Tiffany & Co. ve OGGUSTO iş birliğinde gerçekleşen Breakfast at Tiffany's davetine dair tüm detayları inceleyin.

Tiffany & Co.’nun uluslararası ekibi, dünyanın dört bir yanında ¨Breakfast at Tiffany’s¨ konseptiyle çok özel kişilerin onuruna davetler veriyor ve o kişinin misafirlerini ağlıyor. İstanbul’da ise bu onur, OGGUSTO’nun kurucusu Özlem Güsar’ın oldu. OGGUSTO’nun çok özel misafirleriyle düzenlenen davette, katılımcılar kahvaltılarını yaparken 15 yıldır mücevher yazarlığı yapan Özlem Güsar, Tiffany’nin kuruluşundan en özel koleksiuyonlarına kadar bilinmesi gerekenleri anlattı. Tiffany & Co.’yu Türkiye’ye getiren Dilek Ertek ve Tiffany Türkiye Temsilcisi Gökçe Atuk da bu özel günde markaya dair çok özel bilgileri paylaştılar. Davetin en özel anlarından biri ise Dilara Koçak’ın doğum günü kutlaması oldu.

Dilek Ertek, Gökçe Atuk

Begüm Karamahmutoğlu, Burcu Hanif

İpek Develi, , Dilara Koçak, Özlem Güsar

Özlem Güsar, Gülşah Gürkan

Özlem Güsar, Begüm Özer, Zeynephan Gemicioğlu, Dilara Koçak, Renee Saban, Sedefhan Oğuz, Meltem Tahrancı, Meral Yazıcı, Siren Ertan

Dilek Ertek, Dilara Koçak, Özlem Güsar, Gökçe Atuk

Siren Ertan, Dilara Koçak

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.