• Arama

Contemporary Istanbul 2019’da OGGUSTO Beach Standı

Contemporary Istanbul 2019’da kurulan OGGUSTO Beach Standını yakından inceleyin.

Sanat dünyasının her sene merakla beklediği Contemporary İstanbul bu sene sanatseverlerle 14. kez buluştu. 12-15 Eylül tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi Lütfi Kırdar Rumeli Salonunda gerçekleşen fuarın bu seneki teması Akdenizlilik idi. 30 yerli 45 yabancı galerinin katılacağı fuarın basın sponsorlu arasında OGGUSTO da vardı ve Akdenizlilik temasından ilham alarak OGGUSTO Beach’i yarattı.

OGGUSTO için Akdenizli olmak gustolu yaşama sanatı demek. Her zaman için gustolu yaşamın anahtarını okuyucularına sunmayı amaçlayan OGGUSTO, Contemporary Istanbul’da da Akdenizlilik gustosunu ziyaretçilerine yaşattı. 

Akdeniz; kültürün ve sanatın beşiği, dünyaya yön veren sanatçıların doğduğu, akımların başladığı yerdir. Tüm Akdeniz havzası; müziği, bilimi, sanatı ve edebiyatı ile hala tüm dünyanın mirasından yararlandığı ve ayak izlerini takip ettiği bir bölgedir. Beach’ler ise farklı şekillerde de olsa tüm Akdeniz’e damgasını vuran ortak bir payda. Keyifli sohbetlerin, yeni dostlukların, “Dolce Vita” hayat tarzının, muhteşem gün batımlarını paylaşmanın en güzel yolu…

İşte, OGGUSTO Beach’i bu amaçla yaratıldı. Contemporary Istanbul’u gezdikten sonra Akdeniz güneşinin keyfini sürmeniz, dostlarınızla gördüklerinizi paylaşmanız, yeni kişilerle tanışmanız, Vazgeçilmez Keyfiniz olacak OGGUSTO ile hayata gustolu bir mola vermeniz için…  

Ahu & Süleyman Orakçıoğlu

Hakan Kodal

Dilara Koçak

Siren Ertan, Ersin Kayalar

Begüm Kütük, Erdil Yaşaroğlu

Balçiçek İlter

Funda Felibeli, Tuğba Parlak, Özlem Güsar

Batya Kebudi

Zeynep Soylu

Aslı Tezcan

Berna Sağlam

Didem Bağrıaçık, Sedefhan Oğuz, Özlem Güsar, Zeynephan Gemicioğlu

Melis Özer

Gülay Kamaz

Reyhan İpekel ve Kızı

Rima Kolbaşı

Levent Erden

Hüsamettin Koçan

Rachel Araz Kiresepi

Sedef Orman, Sıla Öztürk, Özlem Güsar, Özlem Zehebi, Balçiçek İlter

Rafael Gomezbarros

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.