• Arama

Jean Daniel Lorieux Sergisi

Jean Daniel Lorieux Sergisi, Production Berlin’de! True Blue adlı sergi 1970’li, 80’li ve 90’lı yıllara ait fotoğraflarla oldukça nostaljik bir sergi.

 

 

11 Haziran’a kadar Berlin’deki Production Berlin’de devam eden True Blue için Lorieux, “Ziyaretçilerin sergiden kalplerinde bir güneş ışığıyla ayrılmalarını istiyorum” diyor. Vogue, L’Officiel ve Harper’s Bazaar gibi moda dergileriyle ve Dior, Lanvin, Paco Rabanne, Céline, Pierre Cardin, Guy Laroche ve Courrèges gibi ünlü modaevleriyle çalışan Jean-Daniel Lorieux, Fransa’nın en ünlü moda fotoğrafçılarından.

 

 

Fotoğraflarında canlı ve parlak renklere yer vermeyi tercih eden Lorieux, grafik şekilleri de imzası haline getirdi. Kendisi, çok sık seyahat ederek moda fotoğrafları çeken ilk fotoğrafçılardan. Özellikle deniz, güneş ve gökyüzünün ön planda olduğu fotoğraflarıyla ön plana çıkıyor. Jean-Daniel Lorieux “True Blue” için, “Bu sergide, dünyanın pek çok farklı yerinde çektiğim fotoğrafları bir araya getirmek istedim. Bunlardan pek çoğunun buluştuğu nokta, mavi gökyüzü ve deniz oldu” diyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.