• Arama

Tiffany Tektaş 130. Yılını Kutluyor

Tektaş alyans modelleri arasında efsanevi bir yere sahip olan Tiffany Setting olarak bilinen Tiffany Tektaş; gerçek aşka giden yolda 130. yılını kutluyor.

 

Tiffany’nin pazarlama müdürü Caroline Naggiar, “ “Kurucumuz Charles Tiffany, Tiffany Setting’i ilk olarak 1886 yılında dünyaya tanıtmıştır. O tarihten beri de aşkın sembolünü denince ilk akla gelen Tiffany Setting, zanaatkârların usta işçiliğini ve pırlanta mirasını bizlere hatırlatmıştır Tiffany Setting, zanaatkarların usta işçiliğini ve pırlantanın mirasını hatırlatıyor. Bu nedenle yüzüğün 130. yılı kutlanırken, el işçilikleriyle tektaşta mükemmeliği veren ustaları onurlandırmak istedik” diyor.

 

 

Tiffany, yüksek kalitedeki pırlantalarının ham halini kendi madenlerinden veya dünyada bilinen güvenilir tedarikçilerden temin eder. Daha sonra kendi tesislerinde, bu taşların kesimini ve parlatılma işlemini gerçekleştirir. Pırlanta tedarik zincirinin sürdürülebilirliği Tiffany için çok önemlidir. Tiffany Setting, diğer tektaş yüzük modellerinden  farklıdır çünkü Tiffany dünyada çıkarılan en iyi pırlantaların 99.96%’sını reddeder ve mükemmel pırlantayı ararken, Tiffany standartları 4C kuralının da ötesine gider. 5. C ise bir Tiffany pırlanta yüzük için vazgeçilmez olan; eşsiz ışıltısı, ihtişamı ve parlaklığıdır.

 

 

Tiffany Tektaş Farkı

Tiffany’nin gemologu Melvyn Kirtley der ki, “Dünyada çıkan en iyi pırlantaların 99.96%’sını reddederim çünkü dünyada kabul edilen kalite anlayışı ile Tiffany kalitesi arasında fark var.” “130 yıldan beri, Tiffany’nin eşsiz pırlantaları kusursuz bir işçilikle montüre konulmuştur, kalitesinden hiç ödün vermemiştir.” der, pırlanta mıhlayıcısı Tomasz Dziwura. “Tektaş pırlanta yüzüğün 57 fasetini titizlikle parlatırım, eğer sadece 56 faset en mükemmel halinde parlarsa ben onu başarısızlık olarak kabul ederim.” der pırlanta parlatıcısı Jorge Jimenez

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.