• Arama

Bahar Akıncı'nın Müzik Seçimleri

 

Bahar Akıncı'nın Müzik Seçimleri

 

Bir davet verirken…

“Eğlenceli, kıpır kıpırdır, coşturmazsa olmaz! Cyndi Lauper, ¨Girls Just Wanna Have Fun.”  

Yeni bir şehri keşfederken…

“Bu aralar en çok Jazz’Amore isimli grubu dinliyorum. 60'lar ve 70'lerin jazz parçaları için yaptıkları cover'lara bayılıyorum.”  

Uçakta…

“Gittiğim ülkenin ya da şehrin ezgisidir,  bana illa ki orayı hatırlatır, anlatır.. Geçen hafta Lecce yolcusuyken, uçakta kulağımda Ferzan Özpetek'in harika filmi Serseri Mayınlar için Sezen Aksu'nun yazdığı ¨Kutlama¨ çalıyordu.”  

Evde kitap okurken…

“Klasik müziktir. Hayat o kadar hızlı ki; cep telefonumu kapatmazsam ve klasik müzik açmazsam başka türlü konsantre olamıyorum. En son 6 hour of Best Beethoven isimli bir albüm aldım, nefis.”

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.