• Arama

Dünyanın En Lüks Wellness Merkezi: Amanpuri

Dünyanın en lüks otel zincirlerinden olan Aman’ın, Tayland’daki yeni Amanpuri Wellness Merkezi’ni keşfedin

1998’de Tayland’da açılan Amanpuri ile dünyada lüks konaklamaya bambaşka bir boyut getiren Aman, şu anda 21 ülkede tutkunlarına unutulmaz deneyimler yaşatan bir otel ailesine sahip. Konaklamayı farklı konsepte taşıyan Aman aynı zamanda SPA kavramını da otellere sokan öncülerden biri olarak dikkat çekiyor. Tayland’daki Amanpuri’de yer alan SPA’da tıpkı otelin kendisi gibi grubun amirali olarak, yenilikleri dünyaya tanıtmakta önemli bir role sahip. 2018 yılında cilt bakım ürünlerini Aman Skincare’i lanse eden grup 2019 Şubat ayında ise Amanpuri’de açtığı ilk Holistik Wellness Merkezi ile eşsiz bir iyi yaşam merkezi olmaya aday.

“Huzurun olduğu yer” anlamına gelen Amanpuri, uzun yıllardır yeşili ve maviyi bir araya getiren, her detayın özenle düşünüldüğü ve yenilikçi tekniklerin kullanıldığı bir SPA oteli. 2019 senesinden itibaren ise bütünleştirici tıbbı bünyesine katmış olan merkez, hem spirütüel hem de fiziksel anlamda misafirlerini iyileştirmeyi hedefliyor. Dünyanın en önemli spor ve sağlık merkezlerinden biri olan Thanyapura’da eğitim almış medikal ekip tarafından yönetilen merkez, anti-ageing ve önleyici tıp, estetik ve spor olmak üzere üç ana kategoride hizmet veriyor. Aman’ın genlerine işlemiş olan ruhani ambiyans ve alternatif terapilerle eş olarak sunulan tıbbi hizmetler doğu ve batının EN’lerini bir araya getirerek verimi arttırıyor.

Amanpuri’nin sunduğu medikal tedaviler oldukça geniş bir yelpazeye yayılıyor. Hormon enjeksiyonları, tutun kolon hidroterapisi, botoks, ultrason terapisi, kimyasal peeling ve kozmetik akapunktur gibi tedavilerin yanı sıra DNA Genetik analizleri ve Wellness Gen testlerini yaptırma gibi enteresan bilgilere ulaşabileceğiniz testleri de yaptırabiliyorsunuz. Batı tıbbına ek olarak seçebileceğiniz enerji terapisi, kraniosakral terapi, zihin terapisi, meditasyon ve Chi Nei Tsang gibi holistik yaklaşımlarla dinç bir vücut kadar sağlam bir zihne de sahip olabiliyorsunuz.

Aman ekibi tarafından seyahatiniz öncesinde seçebileceğiniz deneyim paketleriyle ilgili oldukça detaylı bir ön bilgi veriliyor. Mindfulnes ve Stres, Kilo Kontrolü, Spor Rehabilitasyonu gibi pek çok seçenek arasından sizin için en uygun olanı seçtikten sonra Tayland’a ulaştığınızda pek çok testten geçiyorsunuz ve iyileşme yolculuğunuz başlıyor. Holistik ve tıbbi uzmanlar dışında vegan ve raw konusunda uzman şefler yardımıyla da programınız destekleniyor. Zamansızlıktan yakınanlar için veya uzun bir terapiye başlamadan önce kısa bir girişle yola başlamak isteyenler için de 1 ve 2 günlük keşif programları düşünülmüş.

Tüm bu tedavilerle içli dışlıyken, Phuket’in batı kıyısında, turkuvaz sularla çevrili dünyanın en prestijli otellerinden birinde olacağınızı da unutmayın. Tesiste aynı zamanda Pilates stüdyosu, yoga pavilyonları, meyve suyu istasyonları, spor salonu ve saunalar bulunuyor. Aman Spa’nın 12 adet spa villasında veya size özel palmiye ağaçlarının altında hazırlanmış büyüleyici bir alanda ekibin özenle hazırladığı masaj uygulamaları ile rahatlamak da mümkün.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.