• Arama

Hermes'in En Yeni Saatleri

Hermes'in En Yeni Saatleri Basel Saat ve Mücevher Fuarı’nda  sergilendi. OGGUSTO olarak herkesten önce keşfettiğimiz saat modellerinin yapım aşamasını inceledik.

 

Hermès’in ilk olarak 2014’te çıkarttığı Faubourg saati, bu sezon derilere bürünerek ve Faubourg Manchette Joaillerie adını alarak ne kadar feminen bir model olduğunu gözler önüne seriyor.

 

 

Hermès’in bir diğer sürpriziyse modern cep saatleri. Timsah derisi saatlerin kayışları, saat markaları arasında özel bir yere sahip olan Hermès’in saatleri; özel teknikleriyle elde hazırlanıyor ve böylece bilekleri adeta ikinci bir deri gibi sarıyor. Saatlerin kadranındaysa 36 adet baget pırlanta yer alıyor.

 

 

Zamanın Dört Rengi

Dört rengi bulunan lüks saatlerin, yeşil, kahverengi ve mavi olanlarında safir bagetler; siyahında ise pırlanta bagetler kullanılıyor. Hermès’in The Pocket Plein adlı cep saati de timsah derisiyle elde özel olarak dikiliyor. Bordo, gri ve mavi olarak üç rengi bulunan cep saatlerin zincirleri de 23 cm altından yapılıyor.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.