• Arama

New York Restoran Önerileri: Vanessa Miller

Morgans Hotel New York’un leziz menülerinin arkasında bulunan Executive Şef Vanessa Miller, New York’un lezzet duraklarını OGGUSTO için yazdı.

Kendi restaurantınızda misafir olsanız hangi yemekleri tercih edersiniz?

Eğer Ozoku’da sofraya otursaydım, elmalı kimçi salatası ile başlar, tuna tataki ve levrek sashimi ile devam edip, karpuz poké ile bitirirdim.

New York’ta vazgeçilmez lezzet duraklarınız nereler?

Tuome. Buradaki içi doldurulmuş yumurta, kar yengeci ve hepsinden çok yapışkan pilavlı ördekli Çin sosislerine bayılıyorum, rüya gibi.

Romantik bir buluşma için tercihiniz neresi olur?

Meatpacking bölgesindeki Toro. Eğlenceli ortamı ve harika yemeği var.

Keyifli bir kahve molası için nereye gidersiniz?

Kabul etmem gerekir ki ben genellikle Dunkin’ Donuts’ı tercih ederim. Hızlı ve kolay. Ama eğer kahve içerken yapmak istediğim şeyler varsa, harika bir yer olan Williamsburg Cafe’de Devocion kahvesini genellikle tercih ederim.

Harika bir pazar kahvaltısı için aklınıza gelen yerler nereler?

West Houston sokağındaki Jane.

Yabancı bir misafiriniz gelse hangi restoranda ağırlarsınız?

Hell’s Kitchen bölgesindeki Brazil Brazil. Hayatımda yediğim en iyi döş orada.

Damak zevkiniz için en doğru lezzet kaçamağı neresi?

East Village’daki Ippudo’da herhangi bir uzak doğu bun’u.

Lezzetlerine karşı koyamadığınız pastane neresi?

Bir Maison Kayser şubesine yakın oturuyorum ve kendimi sıklıkla orada bulurum.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.