• Arama

Panerai'nin Yeni Dalgıç Saati: Submersible Chrono Guillaume Néry Edition

Yüksek teknik performansı ve sportif görünümü bir araya getirerek Panerai'nin yeni dalış saati Panerai Submersible Chrono Guillaume Néry Edition ile tanışın.

Yeni Panerai Submersible Chrono Guillaume Néry Edition performans, güç ve güvenilirliğin bu yeni mekanik mühendislik harikasına ilham veren o muhteşem şampiyona layık kombinasyonu. İki kez dünya şampiyonu olan Guillaume Néry, serbest dalış sabit ağırlık kategorisinde dört kez dünya rekoru kırdı. Profesyonel spor kariyerini arkasında bıraktıktan sonra sualtı deneyimlerini olağanüstü fotoğraflar ve belgesellere dönüştürerek bizleri denizlerin büyüleyici dünyasıyla buluşturmaya başladı. Panerai, onun onuruna yüksek teknik performansı ve sportif görünümü bir araya getirerek yeni bir saat tasarladı.

Panerai Submersible Chrono Guillaume Néry Edition her şeyin ötesinde profesyonel bir dalgıç saati; yaklaşık 300 metre derinliğe kadar (30 bar) su geçirmez ve dalış süresini kesin olarak ölçen tek yönlü döner bezelle donatıldı. Kadranı köpekbalığı grisi, pütürlü zemin üzerindeki lüminesans özellikli beyaz saat imleri sayesinde her türlü ışık koşulunda ve karanlık ortamda net biçimde okunabiliyor. Kasa arkasına ise şampiyonun imzası ve kırdığı son rekorda indiği derinliği belirten olağanüstü rakam işlendi: tek nefeste 126 metre.

Bezele uygulanan seramik diskin mavisiyle, mavi saat kollarıyla ve mavi kauçuk kayışla mükemmelen uyumlu titanyum kasa saati şık ve hafif kılıyor. Fly-back fonksiyonunun yanı sıra referans sinyaliyle kusursuz biçimde senkronize olması için saniye kolunun sıfırlanmasını sağlayan fonksiyonu hassas kronograf özelliğinin vazgeçilmezleri. Panerai Submersible Chrono Guillaume Néry Edition üç günlük güç rezervi barındıran P.9100 otomatik kalibre ile çalışıyor. Mekanizma tepeden tırnağa Panerai’nin Neuchâtel’deki yüksek kaliteli saat yapım tesisi Laboratorio di Idee’de geliştirildi.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.