• Arama

Messika Kitabı

 

Messika Kitabı

Yenilikçi mücevher markası Messika dinamik tasarımlarının yer aldığı ilk kitabını Assouline yayınevinden çıkardı. Pırlanta ışıltısındaki bu kitabı Graf von Faber Castell için kaleme aldık. Ünlü bir pırlanta tüccarının kızı olan genç tasarımcı Valérie Messika, ilk koleksiyonundan itibaren dikkat çekici tasarımları ile dünyada yankı uyandırmayı başardı. Geleneksel ve modern teknikleri harmanlayan tasarımcının amacı, markanın ruhunu yücelterek mücevher dünyasında vazgeçilmez bir güç haline gelmek.

Kırmızı Halının Vazgeçilmezi Messika

Valerie adeta geleneksel mücevherciliğin kurallarını yıkıyor ve kendi özgün stilini yaratıyor. Bu özellikleriyle de Beyoncé, Rihanna, Cara Delevingne ve Karlie Kloss gibi isimlerin hem günlük yaşantılarında hem de kırmızı halı seçimlerinde vazgeçilmezi oluyor. Bu özel mücevherleri yaratan zanaatkarlar, işlerinin bir sanat eseri olduğunun tamamen farkında olarak hareket ediyorlar ve her bir mücevher için günlerce çalışıyorlar.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.