• Arama

Bulgari'nin Yeni Saat Koleksiyonu: Serpenti Seduttori

Yeni Serpenti Seduttori, “altın olmak için doğmuş” kült saatin en yeni versiyonu olarak hayat buluyor. 

Bvlgari stilini tek kelimeyle tanımlamak gerekirse beklenmedik denebilir. Marka, yüzyıldan uzun bir süredir tasarımlarında eskiyi bir kenara koyup bir sonrakini aramaya devam ediyor. Korkusuz tasarımlar cesaretle yeni alanlara doğru ilerlerken hep daha cüretkar, daha güzel ve daha yüce olmak için kendilerine meydan okuyor. Bvlgari bu geleneğe sadık kalarak bu ruhu sıra dışı saatlere yansıtıyor. Yeni bir İtalyan Rönesansı ile İsviçre saatçiliğinin kalıplarını yıkarak her yeni lansmanıyla çağdaş saatçiliğin kurallarını yeniden yazıyor ve “altın olmak için doğmuş” Serpenti Seduttori koleksiyonu öne çıkıyor.

Bvlgari’nin en yeni tasarımları, sınırsız yaratıcılığı savunurken ikonik modern saatler yaratmak için Romalı mücevher markasının benzersiz mirasından yararlanıyor. Bvlgari CEO’su Jean-Christophe Babin, “İtalyan tasarımının farkını ve ihtişamını mükemmel İsviçre mühendisliği ve işçiliği ile buluşturabilme kabiliyetimiz nedeniyle Bvlgari’nin Rönesansından söz ediyorum. Gerçek bir tasarım ve teknoloji devrimi yaratıyoruz,” diyor.

Kült Serpenti saatin şu anki yorumu olan yeni Serpenti Seduttori ise, korkusuzca daha güzel, daha yüce olacak şekilde tasarlandı. Altın olmak için doğan saat, zamanın değerli hissetmesini sağlarken bir kadının hayatındaki her güzel anı altın rengiyle ışık saçıyor. Etkileyici baştan çıkarma gücü için ödün vermeden, tam anlamıyla şımartılma hissi yaratıyor. Bu yeni koleksiyon, Serpenti Tubogas saatten gelen bir motif olarak ikonik damla şeklindeki saat başı ile Serpenti saatlerinin dünyası için yeni ve cesur bir bölümü temsil eden benzeri görülmemiş bir tasarım içeriyor. Kasasının şekliyle tanınan yeni Serpenti Seduttori, her zamankinden ince olmanın yanı sıra orijinal Serpenti saatlerinden esinlenerek üretilen yeni, esnek bileziği ve Bvlgari’nin Romalı mücevher markası olarak DNA’sına selam duran kaboşon kesimli değerli taşlarla süslenmesi ile farkını ortaya koyuyor. Koleksiyonda pembe altın, sarı altın, beyaz altın ve pırlanta pavé saatler yer alıyor.

Romalı mücevher markası, İsviçreli saat uzmanlığına muhteşem tasarım felsefesiyle de tanınıyor. Yeni Serpenti Seduttori koleksiyonu bu karakterin en iyi şekilde ifade ediyor. Damla şeklindeki kasa ve stilize altıgen bilezik bağlantıları mükemmel bir şekilde entegre ediliyor ve temanın yeni bir yorumu olarak “altın olmak için doğmuş” bir ikonun ebediyen yenilenmesini kutluyor. Seduttori, kelimenin tam anlamıyla bileği akıcı bir şekilde sararken gücü ve duygusallığı yayan bir aura ile ışıldıyor. 

Bvlgari, çağdaş saat yapımcılığının zengin ortamında tasarım, teknoloji ve el işçiliğine son derece farklı yaklaşımıyla kalıpları yıkıyor ve sektörün tamamı için kuralları yeniden yazmaya devam ediyor. Kökleri güçlü, şık ve uzmanlığa dayalı bir mirasa uzanan bu zevkli saatler, Bvlgari'nin değerlerini destekliyor ve İsviçre saatçiliği için heyecan verici yeni bir geleceğin yolunu açıyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.