• Arama

Ev Dekorasyonu İçin HOM Design Center'dan İlham Veren Fikirler

Evinizin aurasını küçük bir dokunuşla değiştirecek lüks dekorasyon ürünleri için Hom Design Center’a rotanızı çevirin.

Lüks bir dekorasyon kurgusu denince eskiden aklımıza, şık, şatafatlı mobilyalar, altın varaklı aksesuarlar ve değeri yüksek malzeme seçimleri gelirdi oysa bugün evdeki lüks kavramını uzmanlar kişiye ve yaşam alışkanlıklarına özgü, samimi, öznel ve keyifli olgularıyla tanımlıyorlar. Yorucu bir iş gününün ardından yumuşacık kanepeye gömülüp film seyretmek, aile yadigarı özel bir mobilyaya yaşam alanınızda yer vermek, seyahatlerinizden zorluklarla getirdiğiniz aksesuarlarla çekici bir köşe yaratmak, kısacası konforlu rahat bir koza kurgulamak evdeki yeni lüksünüz.

İstanbul’un tasarım ve dekorasyon alanında premium markalara ev sahipliği yapan ilk alışveriş merkezi HOM Design Center’da yaşam alanlarınızın aurasını değiştirecek ev ve ofis mobilyası ve aksesuarlarını bulabilir; farklı tasarım çözümlerinden ilham alıp, planlayıp, HOM’la tamamlayabilirsiniz.

Konforlu bir kanepede dinlenme lüksü

By Kepi

Salonunuzun başrol oyuncusu kanepenizin rahat ve davetkar olması önemlidir. Louis XVI bir koltuk ince altın varaklı bacakları ve saten kumaşıyla ne kadar estetik olsa da bugünkü lüks, evde günün karmaşasından uzaklaşıp işten eve gelmek ve üzerinde yaşamın kenarını kıvırmaya hazırlandığınız kanepenizin kollarına kendinizi bıraktığınız o andır.

Masanın çevresinde bir araya gelebilme lüksü

Evde yemek yeme alışkanlıklarımız yeni dünya düzenine göre değişiyor. Artık daha çok tek başımıza yemek yiyor, bir tepsi üzerinde kanepeye kurulup televizyon karşısında hızlıca bir şeyler atıştırıyoruz. Oysa Danimarkalıların mutlu yaşam sanatı Hygge, sofra başında aile ve sevdiklerimizle geçirdiğimiz anların önemine ve bunun, hayatlarımız üzerindeki pozitif etkilerine işaret ediyor.

John Lewis

Canlı bitki ve çiçeklerin enerjisinden yararlanabilme lüksü

Dfs

Feng Shui uzmanı Anita Rosenberg şöyle diyor: “Evinizde bitkilere ve çiçeklere yer açın... İyi bir Feng Shui doğayı iç mekâna taşımakla eşdeğerdir. İç mekân ağaçları hem chi enerjisini hem de köşelerde takılı kalan enerjileri harekete geçirmek için mükemmel bir çözüm. Ayrıca, yeşil bitkiler eve yaşam gücü katarken, estetik açıdan da mükemmel bir tablo oluştururlar.

Bir fincan kahve, mumlar ve müzik dinleme lüksü

Cult Furniture

Images Publishing yayınevinden çıkan Orly Robinzon imzalı Homes With Soul kitabında davetkâr, konforlu ve samimi sıfatlarıyla tanımlanan mobilya ve aksesuarların mutlu ve lüks bir ev yaratmaktaki vazgeçilmezler olduğunun altını çiziyor. "Bedeninizi sarmalayan rahat oturma birimleri, üzerinde yürümekten keyif aldığınız yumuşacık bir halı, fonda çalan sakin bir müzik, yanan mumlar ve bir fincan kahve ile duyularınızı harekete geçiren bir atmosfer yaratabilirsiniz" diyor Orly Robinzon.   

Işık oyunlarıyla farklı ambiyanslar yaratabilme lüksü

Valentino

Ne demiş Le Corbusier " “Mimarlık, ışık altında bir araya getirilen kütlelerin, ustalıklı, doğru ve görkemli bir oyunudur.” Mimariden dekorasyona uyarlayabileceğimiz bu sözün izinde evin farklı köşelerinde lokal ışık oyunları yaparak dekorasyondaki algıyı tamamen değiştirebilmek mümkün.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.