• Arama

Messika'dan Özel Koleksiyon: Les Journées de Haute Joaillerie

Messika, Paris Couture Haftası'nda yeni Yüksek Mücevher koleksiyonunu tanıttı.

Hautre Couture aynı zamanda Yüksek Mücevher ve olağanüstü parçalar demektir. Valérie Messika, Paris Couture Haftası kapsamında yeni Yüksek Mücevher özel koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyonun eşsiz parçaları, her zamanki gibi, markanın ustalığını ve el becerisini yansıtıyor. Renkli elmaslar, abartılı tasarımlar ve yeni modeller ile adını oldukça başarılı bir biçimde yansıtan koleksiyon, kendini tüm kısıtlamalardan arındırıyor. Koleksiyon, Messika atölyesinde hayat buluyor.

Toi & Moi

Koleksiyonun oldukça sade fakat bir o kadar da şık seti Toi & Moi, nefes kesici bir kolye ve yüzükten oluşuyor. İki ucu birbirine ulaşmak için çabalayan kolyenin bir ucunda damla, diğerinde zümrüt kesim birer elmas bulunuyor. Uçları birbirine yakınlaştıran çizgiyi ise yuvarlak kesim elmaslar süslüyor. Kolye, iki adet damla kesim elmastan yapılmış, zarif ve feminen bir yüzük ile tamamlanıyor.

Pink Temptation Kolye

Choker kolyenin ucuna tutturulmuş halkanın içindeki büyüleyici, koyu pembe, radiant kesimi elmas ile Messika, minimalizmin cesur bir örneğini sergiliyor. Pembe elması çevreleyen halkanın üzerinde oldukça minimal, yuvarlak kesim elmaslar sıralanıyor.

Pink Desert Bloom Yüzük

Markanın pembe elmas içeren bir başka tasarımı yüzük, koleksiyona ilham veren çöl çiçeğinden esinlenerek oluşturulmuş. Merkezde yer alan benzersiz elması, yuvarlak ve damla kesim elmaslar çevreliyor.

M Rainbow Halka Küpe

İlhamını doğanın gizli hazinesi renkli elmaslardan alan halka küpeler, sarıdan yeşile, mordan pembeye ve turuncuya kadar içerdiği birçok renk ve biçimdeki elmaslarla eşsiz bir tasarım meydana getiriyor. Renkli elmaslar, pembe altın halka ve ufak elmaslardan oluşan minimal bir çizgiyle dengeleniyor.

Diamond Spears Halka Küpe

Beş damla kesim elmasın kullanıldığı bu cüretkar tasarımda, elmaslar halkanın içinde hava duruyormuş gibi bir görünüm yaratıyor. Elmaslar birbirlerine dikkat çekmeyen bir ip yardımıyla bağlanıyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.