• Arama

Yüz için En İyi Renkli Güneş Kremleri

Kapatıcılığı ve korumayı tek ambalajda sunan en etkili renkli güneş koruyucularını keşfedin.

Makyajın eziyete dönüştüğü yaz aylarında, hem cildinizi UVA ve UVB’nin zararlı etkilerine karşı koruyacak etkili bir güneş kremi, hem de cildinizdeki leke ve izleri kapatarak cilt tonunuzu eşitleyerek daha kusursuz görünüm sağlayacak bir ürün arıyorsanız, bu iki etkiyi tek ambalajda sunan en etkili güneş koruyucularını deneyebilirsiniz.

Heliocare Gelcream Color Light SPF 50+

Tüm cilt tiplerine uygun jel formülüyle güneşe karşı etkili koruma sağlarken, içeriğindeki eğreltiotu özü, yeşil çay ve E vitamini ile bakım yapmaya ve cilt kusurlarını kapatmaya yardımcı oluyor. İki farklı ton seçeneği bulunan bu güneş koruyucuyu, rahatlıkla, bronz görünüm veren bir fondöten gibi kullanabilirsiniz.

Bioderma Photoderm Tinted Cream SPF 50+

Hücresel Bioprotection formülü sayesinde hücreden başlayan koruma sağlayan ürün, güneş kaynaklı cilt yaşlanmasının önlenmeyi hedeflerken, altın rengi sayesinde cilt tonunu eşitliyor ve lekelerin görünümünü kapatıyor. 

Skinceuticals Mineral Radiance UV Defense SPF 50+

%100 mineral filtrelerden oluşan özel formüllü, renklendirici etkili güneş koruyucu, ciltte kolay bir şekilde dağılarak cilt tonunu eşitliyor ve ışılıtılı bir görünüm yaratıyor. Hafif dokusu sayesinde cildin nefes almasını sağlıyor. 

Vichy Ideal Soleil BB SPF 50+

Hassas ve akneye meyilli ciltlerin de kullanımına uygun olarak üretilen, yüksek korumalı renkli dokulu yüz emilsiyonunu; yazın fondöten yerine kullanarak cilt kusurlarını kapatabilir, cilt tonunu eşitleyerek sağlıklı bronz bir görünüm elde edebilirsiniz.

La Roche Posay Anthelios Ultra Cream Tinted SPF 50+

Göz çevresine dahi uygulanabilen hassas formüllü ürün; suya, kuma ve tere karşı dayanıklılık gösterirken, UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlıyor ve renkli yapısı cilt kusurlarını örtüyor. 

SVR Sun Secure Ecran Mineral Teinte SPF50+

%100 mineral formülüyle, intoleranslı ciltlerde de güvenle kullanılabilen ürün, yüksek kapatıcı özelliğiyle cilt kusurlarını gizlemeye yardımcı oluyor. Normal, karma, kuru ve çok kuru ciltler için iki farklı versiyonuyla, suya ter ve sürtünmeye karşı dayanıklı etki sunuyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.