Valeron İle Uyku Saati

 

Valeron İle Uyku Saati

OGGUSTO olarak bir hayal kurduk... Küçük çocukların anne babalarının yatak odalarında oyun oynama hevesinden yola çıktık. Ev tekstilinde zarafeti çağrıştıran Valeron'un sıradışı stile sahip tasarımları eşliğinde özel bir çekim yaptık. Sevgili Ayşe Tolga ve Özlem Süer'in kızları can Yael ile Tacım Havva bu çok özel çekimde bizi çocukluğun o dokunulmamış güzellikler dünyasına götürdüler. Bu çekimin tüm ekip için en keyifli sonuçlarından biri de; iki küçük başrol oyuncumuza Valeron'un teşekkürü olarak TOÇEV'den altı çocuğun bir yıl boyunca okul harcamalarının karşılanması oldu.

Tacım Havva ve Pembe Gitarı

Raffles İstanbul’da çekimimiz için hazır olan iki odamız, ev tekstilinde sıradışı bir stili temsil eden Valeron tasarımları, çocuk kıyafetleri ve aksesuarlarla dolu, heyecan içinde minik misafirlerimizi bekliyoruz. Çekime moda tasarımcısı annesi Özlem Süer ile ilk gelen Tacım Havva oluyor ve başlangıç pozunu pembe gitarla vermeyi tercih ediyor.

Evcilik Oyunu

“İyilik Sende” kitabıyla hepimize daha sağlıklı ve mutlu yaşamanın sırlarını veren, aynı zamanda da başarılı bir oyuncu olan Ayşe Tolga’nın kızı Can Yael odaya geldiğinde; Tacım Havva ile küçük kızlara özgü kısa bir bakışmanın sonunda evcilik oynamaya karar veriyorlar. Valeron’un L'orchidee isimli mavi nevresim takımı ise evcilik için seçilen zemin oluyor.

Kişiye Özel Yastıklar

Kişiye özel tasarımlara imza atan Valeron’un; küçük oyuncularımıza hazırladığı sürprizlerden biri de isimlerinin işli olduğu yastıklar. Çiçekli şaç tokaları ve kaşmir örtüler, yastıklarından ayrılmak istemeyen küçük hanımefendilerin vazgeçilmez aksesuarları.

Mola Zamanı

“Valeron ile uykudan önce” çekimimizde biraz dinlenme zamanı. Can Yael uyku ile hayaller arasında gidip geliyor. Kimbilir belki de rüyasında; bu çekime katıldıkları için, TOÇEV’den ihtiyaç sahibi altı çocuğun bu yıl rahatlıkla okuyabildikleri için gülümseyen yüzlerini görüyor. Geleneksel şıklıktan yola çıkılarak tasarlanan La Neneige nevresim takımı; kırmızı tonlarının en asil tamamlayıcısı olan altınlarla birleşerek gösterişli bir zarafetin temsilcisi olarak yatak odasında yerini alıyor. Başrol oyuncularımıza bu çekimde tercihi biraz süslenmek ve renkli otrişler oluyor.

Müzik Saati

Bir müzik tutkunu olan Tacım Havva; uykudan önce kulaklıklarını takıp, masal kitabını ve en sevdiği oyuncaklarını yanına almayı seviyor.  Ev tekstilinde sıra dışı ve şık olma felsefesiyle hareket eden Valeron’un mavi dijital baskılı nevresimi Zafirah; Tacım’ın mavi peluş oyuncağı için tasarlanmış adeta.

Ve Final!

İşte beklenen, mutlu son… Çekimin son karesinde, zarif ince detayları olan bu bembeyaz takım, yatakta zıplama ve yastık savaşına ev sahipliği yapıyor. Günün sonunda OGGUSTO olarak kurduğumuz hayali gerçekleştiren herkese teşekkür ediyor; Valeron ile keyifli uykular diliyoruz.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular