• Arama

Zorlu PSM’nin En Özel Koltuğuna Sahip Olabilirsiniz

İstanbul’un kültür ve sanat merkezi Zorlu PSM’de Sanatın Kalbindeki en özel koltuk olan Altın Koltuk artık sizin olabilir.

Farklı sanat dallarını bir araya getirerek, İstanbul’un kültür ve sanat ihtiyacını karşılama amacı ile kapılarını 2013’te açan Zorlu PSM, Eylül ayında 7.sezonunu kutlayacak. Merkezi konumu ve 7 farklı mekanı ile her zevke ve yaşa hitap eden performansları sanatseverler ile buluşturan PSM, geçtiğimiz 6 sezon boyunca The Phantom of the Opera’dan, Sónar İstanbul’a kadar dünyanın en önemli müzikallerine ve festivallerine ev sahipliği yaptı. Zorlu PSM, yeni sezonunda ise kültür ve sanata gönülden bağlı misafirlerinin deneyimini bir üst seviyeye taşımak adına, sanatın kalbinde yer alabileceğiniz Altın Koltuk uygulaması ile yepyeni bir fırsat yaratıyor.

Altın Koltuk ile PSM’nin en özel yeri size ait…

Zorlu PSM’nin en büyük iki sahnesi olan Turkcell ve Turkcell Platinum sahnelerinde 1 yıl boyunca sadece size ayrılmış bir koltuğa artık sahip olabilirsiniz. Günler öncesinden tükenen PSM ortaklı konser, müzikal ve tiyatro oyunları için bilet derdine düşmeden sahip olabileceğiniz bu özel koltuğa aynı zamanda kendi adınızı veya sevdiklerinizin adını vermeniz de mümkün olacak. Bu uygulama sayesinde artık şirket logolarını da Altın Koltuk’ların önüne veya arkasına işleyebiliyor olmak ise müşterilerini veya çalışanlarını sanata doyurmak isteyen firma sahipleri için eşsiz bir alternatif oluşturuyor. Altın Koltuk’un en dikkat çekici yanlarından biri ise katılamadığınız etkinliklerde bir misafiriniz ve daha da önemlisi sanat sever herhangi bir öğrenci ile koltuğu paylaşabiliyor olmanız. 

Bir koltuktan daha fazlası…

Altın Koltuk dahilinde Zorlu PSM’de size sunulanlar arasında öncelikli bilet satın alma ve size özel müşteri temsilcisi gibi ayrıcalıklı imkanlar da bulunuyor. PSM’nin en alt katında yer alan ve geçtiğimiz iki senedir gerçekleşen konser ve DJ performansları ile dikkat çeken %100 Studio etkinliklerine ise sahip olacağınız Studio Pass ile ücretsiz giriş hakkına sahip olabiliyorsunuz. Her etkinliğe özel olarak verilecek olan ve PSM bünyesinde bulunan yeme-içme mekanlarında kullanabileceğiniz 80 TL değerinde ağırlama kartı ve 6 saat boyunca ücretsiz otopark kullanımı da ek hizmetler arasında düşünülmüş.

Yeni sezon için heyecan verici etkinlik programları henüz açıklanmaya başlanmışken sanatla iç içe bir yıl geçirebileceğiniz Altın Koltuk için detaylı bilgiyi altinkoltuk@zorlupsm.com adresine ulaşarak alabilirsiniz…

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.